Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Inne sklepy online Samochody, motory i części samochodowe

Znajdź Volvo w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Volvo

Volvo

Kierowcy pragnący nabyć auto marki Volvo mają do wyboru wiele atrakcyjnych modeli. Najpopularniejszym modelem, nadającym się zarówno do miasta jak i na dłuższe trasy, jest Volvo s60. Kierowcy lubiący nieco szybszą jazdę mogą wybrać sportowo-użytkowy model Volvo xc60, natomiast do miasta idealny będzie kompaktowy Volvo v40 (następca modeli Volvo s40 i Volvo v50).

Volvo v70 (i jego wersja terenowa Volvo xc70) to model kombi, świetnie nadający się dla rodzin z dziećmi. Dużą popularnością na rynku wtórnym wciąż cieszy się nieprodukowany już model Volvo c30.

Volvo Forum to strona internetowa, na której spotykają się miłośnicy tej marki, aby podzielić się opowieściami o swoich samochodach czy zorganizować fanowskie zloty.

Dealerzy Volvo znajdują się w większych miastach na terenie całego kraju. Najpopularniejsi z nich to: Volvo Wrocław, Volvo Gdańsk (Volvo Drywa), Volvo Warszawa, Volvo Katowice, Volvo Kraków, Volvo Lublin i Volvo Szczecin. Godziny otwarcia salonów są dogodne dla klientów.

Usługa Volvo Selekt to najlepszy sposób, aby kupić Volvo używane, ale ciągle w dobrym stanie i w atrakcyjnej cenie.

Serwis Volvo oferuje najwyższej jakości usługi i pakiety gwarancyjne. Kierowcy mogą naprawić wgniecenia bez lakierowania, bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora czy sprawdzić stan swojego auta za jedyne 95 złotych.

Dzięki usłudze Volvo Konfigurator każdy w łatwy sposób może wybrać model auta, dopasować kolor lakieru, kolor tapicerki, wybrać skrzynię biegów, odpowiedni silnik i pakiety dodatkowe, a także uzyskać informacje o cenie i najbliższym salonie dealerskim.

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.