Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Marki?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 609 aktualnych gazetek z Marki, pochodzących z 12150 różnych sklepów.

Marki

Marki to miasto położone w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób.

Mieszkańcy Marek mają do dyspozycji bogatą ofertę handlową. Najpopularniejszym miejscem zakupowym jest Centrum Handlowe M1 Marki, gdzie znajdziemy hipermarket Auchan, salon Media Markt, księgarnię Matras, salon fryzjerski i markowe butiki. Godziny otwarcia obiektu są dogodne dla klientów. Niedaleko M1 znajduje się sklep meblowy Ikea. Ponadto w Markach działają takie sklepy jak: Biedronka, MarcPol, Żabka, Piotr i Paweł oraz wiele innych spożywczo-przemysłowych, wielobranżowych i specjalistycznych placówek handlowych. Przy ulicy Piłsudskiego zlokalizowany jest Autoryzowany Dealer Toyoty.

Jednak Marki to nie tylko sklepy i zakupy. Znaczną powierzchnię miasta zajmują lasy, co sprzyja uprawianiu różnych form aktywności fizycznej. Przez miejscowość biegnie kilka szlaków pieszych i rowerowych. Znajduje się tu także rezerwat „Horowe Bagno”, obfitujący we wzniesienia wydmowe, torfowiska i tereny podmokłe. Można w nim spotkać wiele unikatowych gatunków roślin, ptaków, płazów i gadów. Najwyższym wzniesieniem w Markach jest Horowa Góra.