Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Inne sklepy online Samochody, motory i części samochodowe

Znajdź Toyota w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Samochody, motory i części samochodowe

Coś ciekawego o sklepach Toyota

Toyota

Najpopularniejszy model marki to bez wątpienia Toyota Corolla, która zadebiutowała w 1966 roku (w 1997 roku w sprzedaży pojawiła się 5-drzwiowa wersja Toyota Corolla Verso). Nieco ponad 30 lat później na rynku pojawiła się Toyota Prius z napędem hybrydowym. Obecnie kierowcy pragnący zasiąść za kółkiem samochodu tej marki mają do wyboru wiele ciekawych modeli.

Toyota Auris i Toyota Yaris to idealne auta do miejskiej jazdy – ich nowe generacje wzbogaciły się o modele z napędem hybrydowym. Ponadto Toyota posiada w ofercie kompaktowy SUV Toyota RAV 4, elegancki model Toyota Avensis oraz minivana Toyota Avensis Verso.

W Polsce dużą popularnością cieszą się także używane modele Toyoty. W ich zakupie pomaga platforma Toyota Pewne Auto, dzięki której znajdziemy wymarzone auto i zakupimy pakiet gwarancyjny.

Na stronie internetowej Toyota Polska znaleźć można cenniki, adresy dealerów oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Salony dealerów Toyoty znaleźć można w całym kraju. Najpopularniejsze z nich to: Toyota Bielany w Warszawie, Toyota Lubin, Toyota Bydgoszcz, Toyota Chwaszczyno, Toyota Kraków i Toyota Lublin. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Miłośnicy marki nadal chętnie kupują używany model Toyota Corolla E11 produkowany w latach 1997-2000.

Nowa Toyota Yaris wyposażona jest w silnik hybrydowy, który nie tylko jest wydajny, ale i oszczędny dla środowiska.

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.