NOWY CITROËN C3

Ważny 26 dni

Szukasz najlepszych promocji z Citroen?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Citroen, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Citroen ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 4 gazetek od Citroen on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Citroen "NOWY CITROËN C3" ważna od 29/11/2022 do 31/12/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

Citroen, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Citroen

Jednym z największych sukcesów rynkowych Citroena był model Xsara Picasso – obecnie jest on zastąpiony Citroenem C4 Picasso, który doczekał się drugiej generacji. Inne popularne modele marki to: osobowo-dostawczy Berlingo, kombivan Nemo, mały i zwinny C1, C3 Picasso czy luksusowy C5. Citroen posiada także bogatą ofertę usług finansowych, serwisowych i gwarancyjnych, dzięki którym klienci mogą skupić się na przyjemnościach płynących z jazdy.

Salony Citroena oferują atrakcyjne promocje i upusty zarówno na nowe jak i na starsze modele. Auta używane, posiadające przynajmniej 12-miesięczną gwarancję, kupić można dzięki programowi Citroen Select.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Citroen i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

Politykę prywatności

Oferowane produkty

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie