Tiendeo official website

Nowy Doblo

Ważny 3 dni

Szukasz najlepszych promocji z Fiat?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Fiat, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Fiat ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 3 gazetek od Fiat on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Fiat "Nowy Doblo" ważna od od 28/2 do do 28/2 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

Fiat, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Fiat

Któż z nas nie zna Fiata? Do dzisiaj można spotkać miłośników starego dobrego Malucha, czyli kultowego modelu Fiat 126p z czasów PRL. W Polsce popularnością cieszyły się też Fiat Bravo, Fiat Stilo, Fiat Uno czy Fiat Seicento. Na szczęście współczesna oferta Fiata pozostaje nie mniej interesująca.

Obecnie królują takie modele jak: Fiat Freemont, Fiat MultiplaFiat Panda, Fiat Punto czy elegancki i uroczy miejski Fiat 500. Do zadań specjalnych przeznaczone są dostawcze modele Fiata, czyli: Fiat Ducato, Fiat Doblo, Fiat Fiorino i Fiat Panda Van.

Oficjalnie firma Fiat Auto Poland działa w Polsce od 1992, jednak Fiaty obecne były na naszym rynku dużo wcześniej - pierwszy Fiat 126p został wyprodukowany na początku lat 70.

Fiat Professional to jedna z najpopularniejszych marek samochodów dostawczych, którą wybierają przedsiębiorcy na całym świecie.

Nieprodukowany już Fiat Sedici ciągle cieszy się popularnością na rynku wtórnym.

Forum Fiat Klub Polska to miejsce, gdzie miłośnicy tej marki spotykają się, aby podyskutować o swoich ukochanych samochodach.

Aktualny katalog marki Fiat Polska dostępny jest na Tiendeo.pl.