Tiendeo official website

Nowa Dacia Sandero

Ponad miesiąc

Szukasz najlepszych promocji z Dacia?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Dacia, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Dacia ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 5 gazetek od Dacia on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Dacia "Nowa Dacia Sandero" ważna od od 27/2 do do 27/2 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

Dacia, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Dacia

Dacia od zawsze pragnęła produkować nowoczesne, rodzinne, solidne samochody dostępne dla wszystkich. Dużą popularnością wśród nabywców cieszy się model Dacia Duster (błednie zapisywany przez niektórych jako Dacia Daster), sprawdzający się zarówno w mieście jak i w terenie. Dacia Polska to nie tylko salony, ale także znakomity serwis, liczne promocje, usługi dodatkowe i program lojalnościowy dla stałych klientów.

Ponadto w ofercie znajdziemy elegancki model Dacia Logan MCV, przestronny Dacia Sandero Stepway w atrakcyjnej cenie, van Lodgy z pięcioma lub siedmioma miejscami czy kombivan Dokker. Wyrażone o modelu Dacia Sandero opinie potwierdzają, że jest to auto na każdą trasę.

Co ciekawe model Dacia 1300 produkowany od roku 1969 do 1982 był montowany na licencji Renault.

Dacia Klub Polska to miejsce, gdzie zbierają się miłośnicy marki, aby podyskutować o swoich autach czy zorganizować fanowski zlot.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się salony w dużych miastach, np.: Dacia Kraków czy Dacia Warszawa.

Dostępny na stronie Dacia cennik zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat aktualnej oferty.

Samochody Dacia cieszą się zaufaniem kierowców, którzy chwalą sobie komfort jazdy i niezawodność. Wyrażone o marce Dacia opinie w Internecie zdają się to potwierdzać.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie