Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Inne sklepy online Samochody, motory i części samochodowe

Znajdź Dacia w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Dacia

Dacia

Dacia od zawsze pragnęła produkować nowoczesne, rodzinne, solidne samochody dostępne dla wszystkich. Dużą popularnością wśród nabywców cieszy się model Dacia Duster (błednie zapisywany przez niektórych jako Dacia Daster), sprawdzający się zarówno w mieście jak i w terenie. Dacia Polska to nie tylko salony, ale także znakomity serwis, liczne promocje, usługi dodatkowe i program lojalnościowy dla stałych klientów.

Ponadto w ofercie znajdziemy elegancki model Dacia Logan MCV, przestronny Dacia Sandero Stepway w atrakcyjnej cenie, van Lodgy z pięcioma lub siedmioma miejscami czy kombivan Dokker. Wyrażone o modelu Dacia Sandero opinie potwierdzają, że jest to auto na każdą trasę.

Co ciekawe model Dacia 1300 produkowany od roku 1969 do 1982 był montowany na licencji Renault.

Dacia Klub Polska to miejsce, gdzie zbierają się miłośnicy marki, aby podyskutować o swoich autach czy zorganizować fanowski zlot.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się salony w dużych miastach, np.: Dacia Kraków czy Dacia Warszawa.

Dostępny na stronie Dacia cennik zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat aktualnej oferty.

Samochody Dacia cieszą się zaufaniem kierowców, którzy chwalą sobie komfort jazdy i niezawodność. Wyrażone o marce Dacia opinie w Internecie zdają się to potwierdzać.

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.