Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Circle K.

Szukasz najlepszych promocji z Circle K?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Circle K, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Circle K ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Circle K i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Samochody, motory i części samochodowe jak na przykład ulotka z Ucando.pl "Promocja" ważna od od 15/5 do do 31/5.

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Norauto
  • Logo Ucando.pl
  • Logo Motointegrator
  • Logo Saab
  • Logo Chrysler
  • Logo Chevrolet

Circle K, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Circle K

Stacje benzynowe Statoil występują w dwóch formatach: Premium oraz Statoil 1-2-3. Marka Premium to stacje, na których oprócz zatankowania można umyć samochód, zjeść smaczny posiłek i zrobić zakupy. Ekonomiczna linia Statoil 1-2-3 to placówki bez myjni i sklepu z ofertą dla kierowców posiadających samochody na autogaz. Dla klientów instytucjonalnych Statoil przygotował karty paliwowe Firma i Europe.

Stacje Statoil znajdują się m.in. w Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie, Białymstoku, Rzeszowie i Kielcach.

Stali klienci stacji Statoil mogą skorzystać z programu lojalnościowego Premium Club, w którym zebrane na stacjach punkty wymienić można na atrakcyjne nagrody z katalogu. Miła obsługa, bogata oferta i liczne promocje to codzienność na stacjach Statoil, które do wielu lat chętnie wybierane są przez kierowców z całej Polski.