Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Inne sklepy online Samochody, motory i części samochodowe

Znajdź LOTOS w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach LOTOS

LOTOS

Dla stałych klientów stacja paliw Lotos przygotowała liczne promocje oraz program lojalnościowy Lotos Navigator, w którym kierowcy zbierają tzw. punkty Lotos, a następnie wymieniają je na atrakcyjne nagrody dostępne w katalogu.

Oferowane na stacjach Lotos ceny paliw są bardzo konkurencyjne, a liczne promocje od lat przyciągają kierowców. Lotos rozbudowuje także sieć ekonomicznych stacji pod marką Lotos Optima. Obecnie działa ich już kilkadziesiąt.

Warto zaznaczyć, że Grupa Lotos jest sponsorem profesjonalnej drużyny siatkarzy - klub Lotos Trefl Gdańsk może poszczycić się kilkoma medalami i większymi sukcesami.

Spółką, która w ramach grupy Lotos zajmuje się produkcją i dystrybucją środków smarnych jest Lotos Oil. Oleje silnikowe Lotos zostały uznane za najlepsze na rynku; przyznano im prestiżowe wyróżnienie: Złoty Laur Konsumenta.

Stacje paliw Lotos znajdują się w ponad 400 punktach na terenie kraju. Oprócz atrakcyjnych cen paliw oferują one także wiele innych usług takich jak myjnia, możliwość zrobienia zakupów czy wypicia kawy, wymiany oleju, a nawet przenocowania.

Znajdujące się w katalogu Lotos nagrody to na przykład opiekacz firmy Philips, zestaw eleganckich kieliszków, elektronarzędzia czy kurtki softshell.

Jednym z najpopularniejszych olei sprzedawanych na stacjach paliw jest Lotos 5w40 Syntetic Thermal Control.

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.