Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Inne sklepy online Samochody, motory i części samochodowe

Znajdź Škoda w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Samochody, motory i części samochodowe

Coś ciekawego o sklepach Škoda

Škoda

Klienci pragnący kupić samochód marki Skoda mogą wybierać spośród kilku ciekawych modeli. Podczas jazdy po mieście doskonale sprawdzi się kompaktowa Skoda Octavia 2 lub dynamiczna Skoda Fabia kombi. Dla rodzin dobrym wyborem będzie Skoda Roomster – przestronny kombivan z wyrazistym charakterem.

Kierowcy z zacięciem sportowym odnajdą się za kółkiem Skody Yeti. Skoda Rapid to eleganckie auto nadające się zarówno do miasta, jak i na dłuższe trasy. Warto wspomnieć, że w Polsce w latach 90. dużą popularnością cieszyła się nieprodukowana już Skoda Felicia. Dla kierowców ze sportowym zacięciem idealna będzie Skoda Octavia RS.

Polscy miłośnicy marki Skoda założyli klub internetowy Skoda Forum, gdzie wymieniają się opiniami, komentarzami i historiami dotyczącymi ich ukochanych aut. Dużym sentymentem wśród fanów cieszy się stara dobra Skoda Favorit.

Od 2015 roku produkowana jest nowa Skoda Superb - trzecia generacja jednego z najpopularniejszych modeli marki.

Wyrażone o modelu Skoda Fabia opinie w Internecie potwierdzają, że cieszy się on dużym uznaniem wśród kierowców, którzy chwalą jego niezawodność.

Salony Skoda znaleźć można w całym kraju. Najpopularniejsze z nich to Skoda Bednarek w Łodzi i Skoda Plichta w Trójmieście. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Skoda Konfigurator to wygodne narzędzie, które pozwoli bliżej przyjrzeć się wybranemu modelowi, wybrać wersję, kolor, dodatki i obliczyć ratę kredytu.

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.