Promocje Seat

Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Seat i ekskluzywne oferty od Tiendeo Twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach Seat

Seat

Kierowcy pragnący zasiąść za kierownicą Seata, mają do dyspozycji wiele ciekawych modeli. Dla rodzin i na dłuższe trasy idealnie nada się Seat Toledo, za to Seat Leon zachwyci swoją dynamiką. Wart uwagi jest także minivan Seat Altea i van Seat Alhambra.

Do miasta idealnie nada się wszechstronny Seat Ibiza wyróżniający się mocnym charakterem, wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań. W Polsce dużą popularnością cieszył się nieprodukowany już Seat Cordba.

Warto zaznaczyć, że oficjalnym importerem dla firmy Seat Polska jest Grupa Volkswagen, która zajmuje się kontaktem z dealerami i sprowadza części zamienne.

Wielu miłośników Seata z nostalgią wspomina takie modele jak produkowany w latach 1997-2004 Seat Arosa czy Seat Exeo powstały na bazie Audi A4.

Najnowszym dzieckiem marki jest Seat Toledo 2 - ulepszona wersja kultowego modelu, wzbogacona o najnowsze zdobycze technologiczne.

Kierowcy, którzy wyrazili o modelu Seat Leon opinie w Internecie, są zgodni, że jest to auto wyjątkowe, zarówno pod względem osiągów jak i wyglądu. Wersja Seat Leon Cupra posiada silnik turbo o imponujących osiągach.

Seat Altea XL to powiększona wersja zwykłej Altei, idealna dla dużych rodzin, które lubią razem jeździć na zakupy i podróżować.

Więcej ofert Samochody, motory i części samochodowe