Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Uniqua.

Szukasz najlepszych promocji z Uniqua?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Uniqua, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Uniqua ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Uniqua i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Bank Pekao S.A. "Promocja" ważna od 06/10/2022 do 31/12/2022.

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia

Uniqua, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Uniqua

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Uniqa skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Znajdziemy w niej ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, ubezpieczenie mieszkania, pobytu za granicą i kosztów leczenia, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia mienia od ognia czy kradzieży oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań. Klienci Uniqa mogą liczyć na atrakcyjne promocje.

Placówki Uniqa znajdują się m.in. w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu i Kielcach. Ponadto kontakt z firmą możliwy poprzez infolinię i pocztę elektroniczną.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Uniqua i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Banki i ubezpieczenia

Politykę prywatności

Oferowane produkty

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie