Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Uniqua.

Szukasz najlepszych promocji z Uniqua?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Uniqua, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Uniqua ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Uniqua i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Credit Agricole Bank Polska "Promocja" ważna od od 12/7 do do 25/8.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

Uniqua, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Uniqua

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Uniqa skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Znajdziemy w niej ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, ubezpieczenie mieszkania, pobytu za granicą i kosztów leczenia, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia mienia od ognia czy kradzieży oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań. Klienci Uniqa mogą liczyć na atrakcyjne promocje.

Placówki Uniqa znajdują się m.in. w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu i Kielcach. Ponadto kontakt z firmą możliwy poprzez infolinię i pocztę elektroniczną.