Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Allianz.

Szukasz najlepszych promocji z Allianz?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Allianz, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Allianz ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Allianz i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Credit Agricole Bank Polska "Promocja" ważna od od 12/7 do do 25/8.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

Allianz, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Allianz

W bogatej ofercie Allianz znajdziemy m.in.: fundusze inwestycyjne Allianz TFI, rachunki Allianz OFE i różnego rodzaju ubezpieczenia Allianz, np. społeczne, Allianz życie czy ubezpieczenie Allianz zdrowotne. Tymi ostatnimi zajmuje się także innowacyjny serwis internetowy Allianz Direct. Wykupimy w nim ubezpieczenie na mieszkanie czy turystyczne.

W Allianz dostępny jest także cały pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmujących polisę Allianz OC, AC, Car Assistance, NNW i inne. Przed zakupem warto sprawdzić aktualnie dostępne w Allianz promocje i poszukać kodów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że oferowana przez Allianz opieka zdrowotna może być wzbogacona wieloma usługami dodatkowymi.

Oferta Allianz Polska obejmuje ponad 180 produktów, a składki z ubezpieczeń oferowanych przez Grupę Allianz w 2013 roku wyniosły ponad 2 miliardy złotych.

Polisę OC w Allianz można też wykupić online na stronie internetowej; dostępny na stronie Allianz kalkulator OC pozwoli szybko i wygodnie obliczyć wysokość składki, a działająca w Allianz infolinia to najlepszy sposób na uzyskanie szczegółowych informacji o ofercie.

Ubezpieczenie podróżne to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących za granicą, którzy chcą ubezpieczyć bagaż, koszty leczenia czy sprzęt elektroniczny. W razie problemów dostępne na stronie Allianz zgłoszenie szkody przez aplikację lub formularz znacznie ułatwia szybkie załatwienie sprawy.

Wyrażone o grupie Allianz opinie w Internecie oraz liczne zdobyte wyróżnienia potwierdzają, że Allianz to lider na rynku ubezpieczeń.

Adresy i godziny otwarcia oddziałów Allianz znajdują się na Tiendeo.pl. Najpopularniejsze placówki to m.in. Allianz Warszawa, Allianz Wrocław, Allianz Poznań, Allianz Katowice, Allianz Kraków czy Allianz Szczecin.