Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Allianz.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Allianz i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Banki i ubezpieczenia

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - twoje miasto

Allianz, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Allianz

W bogatej ofercie Allianz znajdziemy m.in.: fundusze inwestycyjne Allianz TFI, rachunki Allianz OFE i różnego rodzaju ubezpieczenia Allianz, np. społeczne, Allianz życie czy ubezpieczenie Allianz zdrowotne. Tymi ostatnimi zajmuje się także innowacyjny serwis internetowy Allianz Direct. Wykupimy w nim ubezpieczenie na mieszkanie czy turystyczne.

W Allianz dostępny jest także cały pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmujących polisę Allianz OC, AC, Car Assistance, NNW i inne. Przed zakupem warto sprawdzić aktualnie dostępne w Allianz promocje i poszukać kodów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że oferowana przez Allianz opieka zdrowotna może być wzbogacona wieloma usługami dodatkowymi.

Oferta Allianz Polska obejmuje ponad 180 produktów, a składki z ubezpieczeń oferowanych przez Grupę Allianz w 2013 roku wyniosły ponad 2 miliardy złotych.

Polisę OC w Allianz można też wykupić online na stronie internetowej; dostępny na stronie Allianz kalkulator OC pozwoli szybko i wygodnie obliczyć wysokość składki, a działająca w Allianz infolinia to najlepszy sposób na uzyskanie szczegółowych informacji o ofercie.

Ubezpieczenie podróżne to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących za granicą, którzy chcą ubezpieczyć bagaż, koszty leczenia czy sprzęt elektroniczny. W razie problemów dostępne na stronie Allianz zgłoszenie szkody przez aplikację lub formularz znacznie ułatwia szybkie załatwienie sprawy.

Wyrażone o grupie Allianz opinie w Internecie oraz liczne zdobyte wyróżnienia potwierdzają, że Allianz to lider na rynku ubezpieczeń.

Adresy i godziny otwarcia oddziałów Allianz znajdują się na Tiendeo.pl. Najpopularniejsze placówki to m.in. Allianz Warszawa, Allianz Wrocław, Allianz Poznań, Allianz Katowice, Allianz Kraków czy Allianz Szczecin.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne