Allianz - Oferta, promocje i rabaty

Wkrótce opublikujemy oferty Allianz

Katalogi Banki i ubezpieczenia

Coś ciekawego o sklepach Allianz

Allianz

W bogatej ofercie Allianz znajdziemy m.in.: fundusze inwestycyjne Allianz TFI, rachunki Allianz OFE i różnego rodzaju ubezpieczenia Allianz, np. społeczne, Allianz życie czy ubezpieczenie Allianz zdrowotne. Tymi ostatnimi zajmuje się także innowacyjny serwis internetowy Allianz Direct. Wykupimy w nim ubezpieczenie na mieszkanie czy turystyczne.

W Allianz dostępny jest także cały pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmujących polisę Allianz OC, AC, Car Assistance, NNW i inne. Przed zakupem warto sprawdzić aktualnie dostępne w Allianz promocje i poszukać kodów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że oferowana przez Allianz opieka zdrowotna może być wzbogacona wieloma usługami dodatkowymi.

Oferta Allianz Polska obejmuje ponad 180 produktów, a składki z ubezpieczeń oferowanych przez Grupę Allianz w 2013 roku wyniosły ponad 2 miliardy złotych.

Polisę OC w Allianz można też wykupić online na stronie internetowej; dostępny na stronie Allianz kalkulator OC pozwoli szybko i wygodnie obliczyć wysokość składki, a działająca w Allianz infolinia to najlepszy sposób na uzyskanie szczegółowych informacji o ofercie.

Ubezpieczenie podróżne to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących za granicą, którzy chcą ubezpieczyć bagaż, koszty leczenia czy sprzęt elektroniczny. W razie problemów dostępne na stronie Allianz zgłoszenie szkody przez aplikację lub formularz znacznie ułatwia szybkie załatwienie sprawy.

Wyrażone o grupie Allianz opinie w Internecie oraz liczne zdobyte wyróżnienia potwierdzają, że Allianz to lider na rynku ubezpieczeń.

Adresy i godziny otwarcia oddziałów Allianz znajdują się na Tiendeo.pl. Najpopularniejsze placówki to m.in. Allianz Warszawa, Allianz Wrocław, Allianz Poznań, Allianz Katowice, Allianz Kraków czy Allianz Szczecin.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Allianz - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności