Tiendeo official website

Promocji

Ważny 27 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Santander?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Santander, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Santander ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Santander on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Santander "Promocji" ważna od od 21/6 do do 22/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

  Santander, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Santander

  Bogata oferta BZ WBK skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw i korporacji. Znajdziemy w niej konta osobiste karty kredytowe, ubezpieczenia, konta oszczędnościowe, kredyty hipoteczne i wiele innych innowacyjnych usług. Dużą popularnością cieszą się dostępne w WBK lokaty o atrakcyjnym oprocentowaniu.

  BZ WBK posiada system bankowości internetowej BZWBK24, dzięki któremu wystarczy kliknąć w zakładkę WBK logowanie, podać dane i już można zarządzać własnymi finansami. Dla ceniących wolność, w aplikacji WBK24 dostępna jest lokata mobilna.

  Bank WBK od ponad 10 lat prowadzi fundację, która działa na rzecz rozwoju talentów dzieci z rodzin najbiedniejszych. Tylko w 2008 roku z jej pomocy skorzystało prawie 20 tysięcy podopiecznych.

  Siłą BZ WBK są atrakcyjne promocje na usługi, ponad 1000 oddziałów, bankomaty WBK dla niewidomych i wysoka jakość obsługi. 

  Przed udaniem się do banku warto zapoznać się z ofertą promocyjną WBK SA dostępną na Tiendeo.pl.

  Placówki banku znajdziemy w całym kraju. Najpopularniejsze z nich to WBK Poznań, BZ WBK Wrocław, WBK Kraków i WBK Bydgoszcz. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Dostępna w WBK bankowość elektroniczna działa też z aplikacją mobilną, z którą zapłacimy za zakupy przy pomocy telefonu, weźmiemy szybki kredyt gotówkowy, opłacimy parking czy kupimy bilet komunikacji miejskiej.