BNP Paribas Bank Polski
BNP Paribas Bank Polski

BNP Paribas Bank Polski - Oferta, promocje i rabaty

Wkrótce opublikujemy oferty BNP Paribas Bank Polski

Dołącz aby dowiedzieć się, kiedy!

Znajdź BNP Paribas Bank Polski w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach BNP Paribas Bank Polski

BNP Paribas Bank Polski

Oferta Banku BNP Paribas Bank Polska skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz korporacji. Znajdziemy w niej konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, kredyty, ubezpieczenia, karty kredytowe i inne usługi.

BNP Paribas Bank Polska posiada system bankowości elektronicznej BNP Paribas Planet, dzięki któremu wystarczy wejść w zakładkę BNP Paribas logowanie i podać dane, żeby zarządzać własnymi finansami. Najpopularniejsze oddziały banku to BNP Paribas Kraków i BNP Paribas Warszawa. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

BNP Paribas Bank Polska SA po raz drugi z rzędu zdobył w 2015 roku tytuł pracodawcy roku - Top Employer Polska 2015.

Wyrażone o banku BNP Paribas opinie w Internecie potwierdzają, że jego atutami są atrakcyjne promocje, profesjonalne podejście do klienta i wysokiej jakości produkty.

BNP Paribas Real Estate to firma, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w wynajmie powierzchni biurowych. Jej biura działają w 40 krajach.

BNP Paribas Polska działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej biznesu, angażując się w różne akcje wspierające najbardziej potrzebujących.

Marka BNP Paribas Securities Services zajmuje się rozliczeniami transakcji na papierach wartościowych i usługami powierniczymi dla firm brokerskich.

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy