Wkrótce opublikujemy oferty Warta

Dołącz aby dowiedzieć się, kiedy!

Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Warta i ekskluzywne oferty od Tiendeo Twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach Warta

Warta

Warta SA posiada w ofercie takie ubezpieczenia jak: Warta OC i AC, Warta Assistance, NNW, ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenia emerytalne, plany oszczędnościowe dla dzieci i wiele innych atrakcyjnych produktów. Działająca w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta infolinia to najlepszy sposób na uzyskanie szczególowych informacji o ofercie.

Biura Warty znajdziemy na terenie całego kraju. Najpopularniejsze z nich to: Warta Poznań, Warta Warszawa, Warta Kraków czy Warta Łódź. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

TUiR Warta SA po raz czwarty z rzędu zdobyło godło Konsumencki Lider Jakości, które potwierdza jak chętnie klienci polecają ofertę Warty innym.

Dzięki mobilnej aplikacji zgłoszenie w Towarzystwie Ubezpieczeń Warta szkody nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy mieć przy sobie telefon z zainstalowaną aplikacją, która przyspieszy wezwanie pomocy.

Infolinia Warta czynna jest przez siedem dni w tygodniu. Kontakt z firmą możliwy jest także poprzez stronę internetową Warta online.

Polisy ubezpieczeniowe można kupić bez wychodzenia z domu przez portal Warta Direct. Pozwala on także w szybki sposób zgłosić szkodę. Ponadto dostępny na stronie Warta kalkulator OC pomoże obliczyć wysokość składki.

Warta Travel to ubezpieczenie dla osób wyjeżdżających za granicę, które chcą czerpać radość z podróżowania, a nie myśleć o możliwych niebezpieczeństwach. Ubezpieczenie obejmuje pokrycie kosztów leczenia nagłych zachorowań i nieszczęśliwych wypadków, a także usługi dodatkowe, np.: pakiet dla narciarzy.