Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Alior Bank.

Szukasz najlepszych promocji z Alior Bank?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Alior Bank, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Alior Bank ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Alior Bank i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Credit Agricole Bank Polska "Promocja" ważna od od 12/7 do do 25/8.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

Alior Bank, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Alior Bank

Alior Bank charakteryzuje się wprowadzaniem na polski rynek wcześniej niedostępnych innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy posiadał w ofercie „Konto Wyższej Jakości” – konto osobiste z 5-letnią gwarancją niezmienności warunków. Wyrażone o Alior Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Alior Bank to także atrakcyjne promocje na usługi, wygodne kredyty hipoteczne, bezpieczne lokaty i wypłaty z bankomatów na całym świecie bez prowizji. Dla mieszkających za granicą bank oferuje konta w czterech walutach. Dostępna w Alior Bank infolinia to wygodny sposób na kontakt z bankiem i szybkie zastrzeżenie karty w razie potrzeby.

Alior Bank jako pierwszy w Polsce uruchomił dla swoich klientów internetowy kantor Alior Bank.

Znajdujące się w ofercie Alior Bank lokaty zaskakują atrakcyjnością. Ich atutami są niskie kwoty minimalne potrzebne do założenia i wysokie oprocentowanie.

Oddziały Alior Banku rozlokowane są na terenie całego kraju. Najpopularniejsze to: Alior Bank Kraków, Alior Bank Warszawa i Alior Bank Wrocław. Klienci chwalą obowiązujące w oddziałach Alior Bank godziny otwarcia.

Obecna w ofercie Alior Bank bankowość internetowa to wygodny sposób na zarządzanie finansami w dowolnym miejscu. W 2014 pojawiła się usługa T-Mobile Usługi Bankowe, która zastąpiła platformę internetową Alior Sync.

Aktualne promocje i oferta Alior Bank dostępne są na Tiendeo.pl, a na stronie banku można łatwo sprawdzić kod Swift Alior Bank.