Ulubione

Alior Bank - Oferta, promocje i rabaty

Ulubione

Alior Bank i katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Alior Bank do Ulubionych
Oferty Alior Bank na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Idea Bank do Ulubionych
Oferty Idea Bank na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(3)

Coś ciekawego o sklepach Alior Bank

Alior Bank

Alior Bank charakteryzuje się wprowadzaniem na polski rynek wcześniej niedostępnych innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy posiadał w ofercie „Konto Wyższej Jakości” – konto osobiste z 5-letnią gwarancją niezmienności warunków. Wyrażone o Alior Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Alior Bank to także atrakcyjne promocje na usługi, wygodne kredyty hipoteczne, bezpieczne lokaty i wypłaty z bankomatów na całym świecie bez prowizji. Dla mieszkających za granicą bank oferuje konta w czterech walutach. Dostępna w Alior Bank infolinia to wygodny sposób na kontakt z bankiem i szybkie zastrzeżenie karty w razie potrzeby.

Alior Bank jako pierwszy w Polsce uruchomił dla swoich klientów internetowy kantor Alior Bank.

Znajdujące się w ofercie Alior Bank lokaty zaskakują atrakcyjnością. Ich atutami są niskie kwoty minimalne potrzebne do założenia i wysokie oprocentowanie.

Oddziały Alior Banku rozlokowane są na terenie całego kraju. Najpopularniejsze to: Alior Bank Kraków, Alior Bank Warszawa i Alior Bank Wrocław. Klienci chwalą obowiązujące w oddziałach Alior Bank godziny otwarcia.

Obecna w ofercie Alior Bank bankowość internetowa to wygodny sposób na zarządzanie finansami w dowolnym miejscu. W 2014 pojawiła się usługa T-Mobile Usługi Bankowe, która zastąpiła platformę internetową Alior Sync.

Aktualne promocje i oferta Alior Bank dostępne są na Tiendeo.pl, a na stronie banku można łatwo sprawdzić kod Swift Alior Bank.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Alior Bank i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności