Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

Inne sklepy online Banki i ubezpieczenia

Znajdź Alior Bank w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Alior Bank

Alior Bank

Alior Bank charakteryzuje się wprowadzaniem na polski rynek wcześniej niedostępnych innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy posiadał w ofercie „Konto Wyższej Jakości” – konto osobiste z 5-letnią gwarancją niezmienności warunków. Wyrażone o Alior Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Alior Bank to także atrakcyjne promocje na usługi, wygodne kredyty hipoteczne, bezpieczne lokaty i wypłaty z bankomatów na całym świecie bez prowizji. Dla mieszkających za granicą bank oferuje konta w czterech walutach. Dostępna w Alior Bank infolinia to wygodny sposób na kontakt z bankiem i szybkie zastrzeżenie karty w razie potrzeby.

Alior Bank jako pierwszy w Polsce uruchomił dla swoich klientów internetowy kantor Alior Bank.

Znajdujące się w ofercie Alior Bank lokaty zaskakują atrakcyjnością. Ich atutami są niskie kwoty minimalne potrzebne do założenia i wysokie oprocentowanie.

Oddziały Alior Banku rozlokowane są na terenie całego kraju. Najpopularniejsze to: Alior Bank Kraków, Alior Bank Warszawa i Alior Bank Wrocław. Klienci chwalą obowiązujące w oddziałach Alior Bank godziny otwarcia.

Obecna w ofercie Alior Bank bankowość internetowa to wygodny sposób na zarządzanie finansami w dowolnym miejscu. W 2014 pojawiła się usługa T-Mobile Usługi Bankowe, która zastąpiła platformę internetową Alior Sync.

Aktualne promocje i oferta Alior Bank dostępne są na Tiendeo.pl, a na stronie banku można łatwo sprawdzić kod Swift Alior Bank.

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.