Tiendeo official website

Oferta ważna do 31.07

Ważny 12 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Bank Pekao S.A.?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Bank Pekao S.A., to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Bank Pekao S.A. ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Bank Pekao S.A. on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Bank Pekao S.A. "Oferta ważna do 31.07" ważna od od 21/6 do do 31/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

  Bank Pekao S.A., wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Bank Pekao S.A.

  Oferta Banku Pekao S.A. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, korporacyjnych, jak i do rolników. Znajdziemy w niej konta osobiste i oszczędnościowe, ubezpieczenia, pożyczki, kredyty hipoteczne i studenckie, karty kredytowe oraz wiele innych innowacyjnych usług. Dużą popularnością cieszą się dostępne w Banku Pekao S.A. lokaty.

  Bank Pekao S.A. to także bankowość elektroniczna Pekao S.A. 24, dzięki której wystarczy wejść w zakładkę Pekao S.A. logowanie i podać dane, aby zarządzać własnym kontem. Atutami Banku Pekao S.A. są atrakcyjne promocje, wieloletnia tradycja oraz innowacyjne usługi, takie jak np. Pekao S.A. Firma - czyli kompletny pakiet dla biznesu. 

  Dostępna w Pekao S.A. bankowość elektroniczna posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, np. możliwość zbliżeniowego płacenia smartfonem z zainstalowaną aplikacją PeoPay. Dzięki temu Pekao S.A. zdobyło tytuł najbardziej innowacyjnego banku przyznany przez magazyn EMEA Finance.

  Placówki Banku Pekao S.A. znajdziemy na terenie całego kraju. Najpopularniejsze oddziały to m.in.: Pekao S.A. Warszawa, Pekao S.A. Kraków, Pekao S.A. Wrocław, Pekao S.A. Poznań, Pekao S.A. Lublin czy Pekao S.A. SzczecinIch godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Kalkulator kredytowy Pekao S.A. dostępny na stronie internetowej pozwala obliczyć ratę kredytu i ustalić okres spłaty.

  Bankomaty Pekao S.A. zlokalizowane są w dogodnych miejscach na terenie całego kraju.

  Działająca w Banku Pekao S.A. infolinia czynna jest całą dobę.