Aktualne Promocje

Ważny 14 dni

Promocje Bank Pekao S.A.

Szukasz najlepszych promocji z Bank Pekao S.A.?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Bank Pekao S.A., to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Bank Pekao S.A. ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Bank Pekao S.A. on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Bank Pekao S.A. "Aktualne Promocje" ważna od 10/01/2023 do 22/02/2023 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Santander
  • Logo PZU
  • Logo Alior Bank
  • Logo Raiffeisen Polbank
  • Logo Bank Pocztowy

Bank Pekao S.A., wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Bank Pekao S.A.

Oferta Banku Pekao S.A. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, korporacyjnych, jak i do rolników. Znajdziemy w niej konta osobiste i oszczędnościowe, ubezpieczenia, pożyczki, kredyty hipoteczne i studenckie, karty kredytowe oraz wiele innych innowacyjnych usług. Dużą popularnością cieszą się dostępne w Banku Pekao S.A. lokaty.

Bank Pekao S.A. to także bankowość elektroniczna Pekao S.A. 24, dzięki której wystarczy wejść w zakładkę Pekao S.A. logowanie i podać dane, aby zarządzać własnym kontem. Atutami Banku Pekao S.A. są atrakcyjne promocje, wieloletnia tradycja oraz innowacyjne usługi, takie jak np. Pekao S.A. Firma - czyli kompletny pakiet dla biznesu. 

Dostępna w Pekao S.A. bankowość elektroniczna posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, np. możliwość zbliżeniowego płacenia smartfonem z zainstalowaną aplikacją PeoPay. Dzięki temu Pekao S.A. zdobyło tytuł najbardziej innowacyjnego banku przyznany przez magazyn EMEA Finance.

Placówki Banku Pekao S.A. znajdziemy na terenie całego kraju. Najpopularniejsze oddziały to m.in.: Pekao S.A. Warszawa, Pekao S.A. Kraków, Pekao S.A. Wrocław, Pekao S.A. Poznań, Pekao S.A. Lublin czy Pekao S.A. SzczecinIch godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Kalkulator kredytowy Pekao S.A. dostępny na stronie internetowej pozwala obliczyć ratę kredytu i ustalić okres spłaty.

Bankomaty Pekao S.A. zlokalizowane są w dogodnych miejscach na terenie całego kraju.

Działająca w Banku Pekao S.A. infolinia czynna jest całą dobę.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Bank Pekao S.A. i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Banki i ubezpieczenia

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie