Tiendeo official website

Promocja

Ważny 4 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Bank Pocztowy?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Bank Pocztowy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Bank Pocztowy ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Bank Pocztowy on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Bank Pocztowy "Promocja" ważna od od 24/6 do do 28/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

  Bank Pocztowy, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Bank Pocztowy

  Usługi Banku Pocztowego skierowane są do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz biznesowych (małe firmy). Znajdziemy tu m.in.: konta osobiste i oszczędnościowe, kredyty, karty kredytowe, ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne. Wyrażone o spółce Bank Pocztowy opinie w Internecie potwierdzają, że jest to solidna instytucja finansowa, która nieustannie się rozwija i ulepsza swoje produkty.

  Bank posiada także system bankowości elektronicznej Bank Pocztowy 24, dzięki któremu wystarczy proste wejście w zakładkę Bank Pocztowy logowanie i podanie danych, aby zarządzać własnymi finansami. Nie licząc Urzędów Pocztowych, Bank Pocztowy posiada 247 własnych placówek, z czego 207 to mikro oddziały.

  Bank Pocztowy SA bierze udział w wielu inicjatywach społecznych. jest obecny na Uniwersytetach Trzeciego Wieku i promuje, wraz z wydawnictwem Presspublica, przedsiębiorczość wśród młodych ludzi.

  Dostępne w ofercie spółki Bank Pocztowy lokaty kupić można w sklepie lokat na stronie internetowej.

  Dostępność, wysoka jakość produktów i atrakcyjne promocje to atuty Banku Pocztowego, który od wielu lat cieszy się zaufaniem Polaków. Najpopularniejsze oddziały to m.in.: Bank Pocztowy BydgoszczBank Pocztowy Warszawa i Bank Pocztowy Wrocław. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Działająca w spółce Bank Pocztowy infolinia czynna jest w każdy dzień tygodnia oprócz niedziel.

  Znajdujący się w ofercie spółki Bank Pocztowy kredyt gotówkowy można szybko i wygodnie wziąć w placówce Poczty Polskiej.