Tiendeo official website

PZU Potencjał i wzrost

Ponad miesiąc

  Szukasz najlepszych promocji z PZU?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w PZU, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od PZU ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka PZU on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki PZU "PZU Potencjał i wzrost" ważna od od 26/1 do do 31/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

  PZU, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  PZU

  W skład Grupy PZU wchodzą m.in. takie spółki jak PZU SA, PZU Życie czy Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA. W ich stale poszerzającej się ofercie znajdziemy ubezpieczenia samochodu PZU OC i AC, ubezpieczenia osobiste, domu, mieszkania, majątkowe oraz wiele innych innowacyjnych usług, takich jak np. TFI PZU, czyli fundusze inwestycyjne.

  Kontakt z PZU możliwy jest przez pocztę elektroniczną lub osobiście w jednej z wielu placówek na terenie kraju. Najpopularniejsze oddziały to: PZU Warszawa, PZU Wrocław, PZU Kraków, PZU Łódź, PZU Poznań, PZU Lublin, PZU Bydgoszcz i PZU BiałystokDziałająca w PZU infolinia czynna jest przez całą dobę.

  Strategię zaangażowania społecznego PZU realizuje Fundacja PZU, która zajmuje się głównie promowaniem edukacji dzieci i młodzieży oraz wspieraniem talentów.

  W sumie PZU posiada ponad 200 rodzajów ubezpieczeń do wyboru. Dla wygody klientów na stronie internetowej znajduje się kalkulator OC PZU, dzięki któremu szybko obliczyć można wysokość składki. Dostępna w PZU opieka medyczna to atrakcyjne pakiety, dzięki którym lepiej zadbamy o zdrowie.

  Zgłoszenia w PZU szkody można dokonać za pomocą formularza na stronie internetowej PZU Online lub poprzez wygodny czat video.

  Dostępne w PZU ubezpieczenie grupowe jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla pracodawców jak i pracowników.

  Aktualne promocje i ofertę PZU znajdziemy na Tiendeo.pl. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że każde ubezpieczenie PZU to sprawdzony i godny zaufania produkt.