Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi PZU i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Banki i ubezpieczenia

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - twoje miasto

PZU, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

PZU

W skład Grupy PZU wchodzą m.in. takie spółki jak PZU SA, PZU Życie czy Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA. W ich stale poszerzającej się ofercie znajdziemy ubezpieczenia samochodu PZU OC i AC, ubezpieczenia osobiste, domu, mieszkania, majątkowe oraz wiele innych innowacyjnych usług, takich jak np. TFI PZU, czyli fundusze inwestycyjne.

Kontakt z PZU możliwy jest przez pocztę elektroniczną lub osobiście w jednej z wielu placówek na terenie kraju. Najpopularniejsze oddziały to: PZU Warszawa, PZU Wrocław, PZU Kraków, PZU Łódź, PZU Poznań, PZU Lublin, PZU Bydgoszcz i PZU BiałystokDziałająca w PZU infolinia czynna jest przez całą dobę.

Strategię zaangażowania społecznego PZU realizuje Fundacja PZU, która zajmuje się głównie promowaniem edukacji dzieci i młodzieży oraz wspieraniem talentów.

W sumie PZU posiada ponad 200 rodzajów ubezpieczeń do wyboru. Dla wygody klientów na stronie internetowej znajduje się kalkulator OC PZU, dzięki któremu szybko obliczyć można wysokość składki. Dostępna w PZU opieka medyczna to atrakcyjne pakiety, dzięki którym lepiej zadbamy o zdrowie.

Zgłoszenia w PZU szkody można dokonać za pomocą formularza na stronie internetowej PZU Online lub poprzez wygodny czat video.

Dostępne w PZU ubezpieczenie grupowe jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla pracodawców jak i pracowników.

Aktualne promocje i ofertę PZU znajdziemy na Tiendeo.pl. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że każde ubezpieczenie PZU to sprawdzony i godny zaufania produkt.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne