Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Plus Bank.

Szukasz najlepszych promocji z Plus Bank?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Plus Bank, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Plus Bank ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Plus Bank i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Santander "Promocje" ważna od od 20/5 do do 20/6.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Proama
  • Logo Bank Gospodarstwa Krajowego
  • Logo Meritum Bank
  • Logo Bank Ochrony Środowiska
  • Logo BNP Paribas Bank Polski
  • Logo Plus Bank

Plus Bank, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Plus Bank

Oferta Plus Banku skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Znajdziemy w niej konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz wiele innych innowacyjnych usług. Plus Bank posiada także platformę bankowości elektronicznej Plus Bank 24, dzięki której wystarczy proste logowanie na stronie internetowej, żeby zarządzać własnym kontem.

Zamieszczone na temat Puls Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner finansowy, któremu bez obaw można powierzyć zarządzanie naszymi oszczędnościami.

Warto wiedzieć, że karta Plus Bank to coś więcej niż zwykły sposób płacenia za zakupy. Do kart kredytowych bank dodaje pakiet Bonus Plus, który pozwala na obniżenie abonamentu za telewizję, Internet lub telefon.

Znajdujące się w ofercie Plus Bank lokaty powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierać można spośród lokat internetowych, dynamicznie rosnących, overnight czy walutowych. Natomiast konto Plus Bank to wygodny mobilny dostęp i możliwość uzyskania dodatkowych środków na nieprzewidziane wydatki.

Oddziały Plus Bank znajdują się dużych i małych miastach na terenie całego kraju. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Kredyt Plus Bank to możliwość skredytowania nawet 100% kwoty produktu, wygodne raty i dogodny okres spłaty. Bank szczyci się tym, że ogranicza formalności do minimum.

Infolinia Plus Bank czynna jest przez sześć dni w tygodniu. Ponadto kontakt z bankiem możliwy jest przez Internet lub osobiście w jednej z licznych placówek.