Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty SHELL.

Szukasz najlepszych promocji z SHELL?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w SHELL, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od SHELL ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z SHELL i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Samochody, motory i części samochodowe jak na przykład ulotka z Suzuki "Suzuki Across" ważna od od 17/11 do do 17/11.

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

SHELL, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

SHELL

Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy. Karta Shell ClubSmart pozwala zbierać punkty Shell za zakupy na stacjach paliw czy korzystanie z myjni. Następnie wymienić je można na atrakcyjne nagrody, które prezentuje dostępny na stronie Shell katalog.

Stacje Shell sprzedają najwyższej jakości paliwo, olej napędowy i gaz LPG. Poza tym skorzystamy także z myjni i zrobimy zakupy w sklepie z bogatym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych.

Warto wiedzieć, że każda stacja Shell posiada w ofercie produkty Deli2go, czyli pyszną kawę i śniadania, które można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos.

Nie od dziś wiadomo, że oleje Shell należą do najlepszych na rynku. Kierowcy chętnie wybierają Shell Helix Ultra 5w40 i Shell Helix Ultra 5w30, ceniąc ich właściwości ochronne i oczyszczające.

Świetnym rozwiązaniem dla małych i dużych firm jest paliwowa karta Shell, dzięki niej przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić znaczne kwoty.

Dostępne na stacjach Shell ceny paliw są bardzo konkurencyjne, a liczne promocje sprawiają, że klienci chętnie na nich tankują.

Shell przykłada dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego każda stacja paliw Shell stosuje się do obowiązkowych norm i wymogów, a firma współpracuje z organizacjami ochrony przyrody.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie