Ulubione

SHELL - Gazetka, oferta i promocje

Ulubione
Wkrótce opublikujemy oferty SHELL

Katalogi Samochody, motory i części samochodowe

Coś ciekawego o sklepach SHELL

SHELL

Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy. Karta Shell ClubSmart pozwala zbierać punkty Shell za zakupy na stacjach paliw czy korzystanie z myjni. Następnie wymienić je można na atrakcyjne nagrody, które prezentuje dostępny na stronie Shell katalog.

Stacje Shell sprzedają najwyższej jakości paliwo, olej napędowy i gaz LPG. Poza tym skorzystamy także z myjni i zrobimy zakupy w sklepie z bogatym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych.

Warto wiedzieć, że każda stacja Shell posiada w ofercie produkty Deli2go, czyli pyszną kawę i śniadania, które można zjeść na miejscu lub wziąć na wynos.

Nie od dziś wiadomo, że oleje Shell należą do najlepszych na rynku. Kierowcy chętnie wybierają Shell Helix Ultra 5w40 i Shell Helix Ultra 5w30, ceniąc ich właściwości ochronne i oczyszczające.

Świetnym rozwiązaniem dla małych i dużych firm jest paliwowa karta Shell, dzięki niej przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić znaczne kwoty.

Dostępne na stacjach Shell ceny paliw są bardzo konkurencyjne, a liczne promocje sprawiają, że klienci chętnie na nich tankują.

Shell przykłada dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego każda stacja paliw Shell stosuje się do obowiązkowych norm i wymogów, a firma współpracuje z organizacjami ochrony przyrody.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi SHELL i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności