Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Saab.

Szukasz najlepszych promocji z Saab?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Saab, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Saab ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Saab i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Samochody, motory i części samochodowe jak na przykład ulotka z Ucando.pl "- 40%" ważna od od 21/6 do do 21/7.

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Link4
  • Logo Norauto
  • Logo Volkswagen Bank
  • Logo Orlen
  • Logo Kia
  • Logo Opel

Saab, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Saab

Obecnie odnowiona marka Saab posiada w ofercie jeden model – Saab 9-3 Aero, którego produkcja rozpoczęła się w 2013 roku. Firma NEVS zapowiedziała, że planuje skupić się na produkcji samochodów elektrycznych, a jej pierwszym modelem będzie elektryczna wersja Saaba 9-3 Aero wypuszczona na rynek chiński. Baterie do nowych modeli produkowane będą w oparciu o innowacyjną japońską technologię.

Warto dodać, że polscy miłośnicy Saabów gromadzą się na forum internetowym Saab Klub Polska, gdzie znaleźć można liczne opinie, komentarze, uwagi oraz terminy zlotów organizowanych przez klub.