Wkrótce opublikujemy oferty Proama.pl

Dołącz aby dowiedzieć się, kiedy!

Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Proama.pl i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy online Banki i ubezpieczenia

Proama.pl, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Proama.pl

W ofercie Proama znajdziemy ubezpieczenia samochodowe Proama OC i Proama AC, Proama Assistance, ubezpieczenia mieszkania oraz domu, a także ubezpieczenia osobowe, firmowe i całą gamę produktów dodatkowych. Znajdujący się na stronie Proama kalkulator OC pozwala szybko i wygodnie obliczyć składkę ubezpieczenia.

Proama posiada też atrakcyjną ofertę dla poszukujących taniego ubezpieczenia, Proama OC oferuje zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Kontakt z Proama możliwy jest poprzez Internet, infolinię, a także osobiście w jednej z wielu placówek na terenie kraju.

Oferowane przez Proama ubezpieczenia zostały nagrodzone w rankingu Gazety Bankowej, która przyznała firmie tytuł "Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2013".

Oferowana przez Proama likwidacja szkód to minimum formalności, szybkie załatwienie sprawy i pomoc dostępna siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

Kalkulator Proama pozwala wyliczyć wysokość składki ubezpieczeniowej, dzięki temu dowiemy się np. ile będziemy płacić za oferowane przez Proama ubezpieczenie mieszkania. Dodatkowo możemy otrzymać 10% rabatu za zakup polisy w sieci.

Ubezpieczenia Proama wybierane są przez coraz większą liczbę klientów; firma ciągle się rozwija, poszerza ofertę i zatrudnia już ponad 400 specjalistów.

Dostępne w Proama ubezpieczenie OC to jeden z najpopularniejszych produktów firmy - kierowcy mogą otrzymać do 70% zniżki, wsparcie Osobistego Doradcy oraz całodobową pomoc assistance.