Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Proama.

Szukasz najlepszych promocji z Proama?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Proama, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Proama ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Proama i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Credit Agricole Bank Polska "Promocja" ważna od od 12/7 do do 25/8.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo ING Bank Śląski
  • Logo Citibank
  • Logo Alior Bank
  • Logo PZU

Proama, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Proama

W ofercie Proama znajdziemy ubezpieczenia samochodowe Proama OC i Proama AC, Proama Assistance, ubezpieczenia mieszkania oraz domu, a także ubezpieczenia osobowe, firmowe i całą gamę produktów dodatkowych. Znajdujący się na stronie Proama kalkulator OC pozwala szybko i wygodnie obliczyć składkę ubezpieczenia.

Proama posiada też atrakcyjną ofertę dla poszukujących taniego ubezpieczenia, Proama OC oferuje zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Kontakt z Proama możliwy jest poprzez Internet, infolinię, a także osobiście w jednej z wielu placówek na terenie kraju.

Oferowane przez Proama ubezpieczenia zostały nagrodzone w rankingu Gazety Bankowej, która przyznała firmie tytuł "Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2013".

Oferowana przez Proama likwidacja szkód to minimum formalności, szybkie załatwienie sprawy i pomoc dostępna siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

Kalkulator Proama pozwala wyliczyć wysokość składki ubezpieczeniowej, dzięki temu dowiemy się np. ile będziemy płacić za oferowane przez Proama ubezpieczenie mieszkania. Dodatkowo możemy otrzymać 10% rabatu za zakup polisy w sieci.

Ubezpieczenia Proama wybierane są przez coraz większą liczbę klientów; firma ciągle się rozwija, poszerza ofertę i zatrudnia już ponad 400 specjalistów.

Dostępne w Proama ubezpieczenie OC to jeden z najpopularniejszych produktów firmy - kierowcy mogą otrzymać do 70% zniżki, wsparcie Osobistego Doradcy oraz całodobową pomoc assistance.