Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Mercedes-Benz.

Szukasz najlepszych promocji z Mercedes-Benz?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Mercedes-Benz, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Mercedes-Benz ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Mercedes-Benz i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Samochody, motory i części samochodowe jak na przykład ulotka z Suzuki "Suzuki Across" ważna od od 17/11 do do 17/11.

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

Mercedes-Benz, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Mercedes-Benz

Klienci pragnący kupić auto marki Mercedes Benz mają do dyspozycji wiele ciekawych modeli. Klasa A to samochód kompaktowy, doskonale sprawdzający się podczas jazdy miejskiej; Mercedes Benz klasy B to auto nieco większe od modelu A, idealne dla całej rodziny; Mercedes klasy C to duży i stylowy samochód, w którym nawet najdłuższa podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Warto też wspomnieć o kultowym Mercedesie W124, produkowanym w latach 1984-1997 oraz o klasycznym sportowym modelu 190. Używane Mercedesy cieszą się w Polsce dużą popularnością.

Salony dealerów Mercedesa zlokalizowane są na terenie całego kraju. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.