Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Idea Bank i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Banki i ubezpieczenia

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - twoje miasto

Idea Bank, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Idea Bank

Idea Bank posiada wiele innowacyjnych usług, które pomagają małym podmiotom gospodarczym w rozwijaniu działalności. Mimo, iż oferta Idea Bank skierowana jest głównie do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, to znajdziemy w niej także produkty dla klientów indywidualnych, takie jak lokaty czy konta osobiste. Wyrażone o banku Idea Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Platforma Idea Cloud to wyjątkowe rozwiązanie dostępne online. Usługa zdobyła tytuł najbardziej innowacyjnego projektu bankowego na świecie. Teraz wystarczy przejść do zakładki Idea Bank logowanie, aby mieć dostęp do finansów, szybko wystawić fakturę, sprawdzić płynność finansową, przechować ważne dokumenty czy przejrzeć dostępne w Idea Bank lokaty.

Idea Bank SA trzy lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego banku dla firm przyznawany przez prestiżowy magazyn Forbes.

W celu załatwienia swoich spraw najlepiej odwiedzić jeden z wielu oddziałów banku, np.: Idea Bank Kraków, Idea Bank Warszawa, Idea Bank Lublin, Idea Bank Wrocław, Idea Bank Poznań czy Idea Bank Szczecin. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Idea Bank słynie z wielu innowacyjnych produktów - jednym z nich jest dostępna w Idea Bank Lokata Happy z oprocentowaniem aż 4% w skali roku. Ponadto Idea Bank jako pierwszy w Polsce oferuje usługę Mobilny Wpłatomat - dostęp do niej można uzyskać dzięki aplikacji lub telefonicznie.

Działająca w Idea Bank infolinia to wygodny sposób, aby uzyskać więcej informacji lub szybko zastrzec kartę w razie potrzeby.

Najnowsza oferta i promocje Idea Bank, a także informacje o tym, gdzie mieszczą się i w jakich godzinach otwarte są obsługujące klientów Idea Bank placówki dostępne są na Tiendeo.pl.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne