Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Idea Bank.

Szukasz najlepszych promocji z Idea Bank?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Idea Bank, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Idea Bank ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Idea Bank i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Bank Pekao S.A. "Weź pożyczkę online" ważna od od 12/4 do do 31/5.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Santander
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo PZU
  • Logo Alior Bank
  • Logo Raiffeisen Polbank

Idea Bank, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Idea Bank

Idea Bank posiada wiele innowacyjnych usług, które pomagają małym podmiotom gospodarczym w rozwijaniu działalności. Mimo, iż oferta Idea Bank skierowana jest głównie do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, to znajdziemy w niej także produkty dla klientów indywidualnych, takie jak lokaty czy konta osobiste. Wyrażone o banku Idea Bank opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Platforma Idea Cloud to wyjątkowe rozwiązanie dostępne online. Usługa zdobyła tytuł najbardziej innowacyjnego projektu bankowego na świecie. Teraz wystarczy przejść do zakładki Idea Bank logowanie, aby mieć dostęp do finansów, szybko wystawić fakturę, sprawdzić płynność finansową, przechować ważne dokumenty czy przejrzeć dostępne w Idea Bank lokaty.

Idea Bank SA trzy lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego banku dla firm przyznawany przez prestiżowy magazyn Forbes.

W celu załatwienia swoich spraw najlepiej odwiedzić jeden z wielu oddziałów banku, np.: Idea Bank Kraków, Idea Bank Warszawa, Idea Bank Lublin, Idea Bank Wrocław, Idea Bank Poznań czy Idea Bank Szczecin. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Idea Bank słynie z wielu innowacyjnych produktów - jednym z nich jest dostępna w Idea Bank Lokata Happy z oprocentowaniem aż 4% w skali roku. Ponadto Idea Bank jako pierwszy w Polsce oferuje usługę Mobilny Wpłatomat - dostęp do niej można uzyskać dzięki aplikacji lub telefonicznie.

Działająca w Idea Bank infolinia to wygodny sposób, aby uzyskać więcej informacji lub szybko zastrzec kartę w razie potrzeby.

Najnowsza oferta i promocje Idea Bank, a także informacje o tym, gdzie mieszczą się i w jakich godzinach otwarte są obsługujące klientów Idea Bank placówki dostępne są na Tiendeo.pl.