Generali
Generali

Generali - Oferta, promocje i rabaty

Wkrótce opublikujemy oferty Generali

Dołącz aby dowiedzieć się, kiedy!

Znajdź Generali w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Generali

Generali

Oferta Generali TU SA skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Znajdziemy w niej ubezpieczenia Generali Życie, ubezpieczenia domu i mieszkania. Agenci i współpracownicy firmy mają do dyspozycji innowacyjną platformę Generali Portal.

Oferta obejmuje także: Generali OFEubezpieczenia komunikacyjne Generali OC i AC oraz ubezpieczenia podróżne dla przebywających za granicą. Klienci Generali mogą liczyć na atrakcyjne promocje, rabaty na dostępne w Generali ubezpieczenia i pakiety ubezpieczeń przygotowane z myślą o całej rodzinie.

Co ciekawe, z ubezpieczenia Generali w 2006 roku skorzystało także Muzeum Pałac w Wilanowie.

Usługi Generali można bez problemu kupić online przez portal Generali Direct. Wyrażone o firmie Generali opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Dostępny na stronie internetowej Generali kalkulator OC pomoże obliczyć wysokość składki.

Klienci mogą odwiedzić placówki Generali zlokalizowane w większości dużych miast. Najpopularniejsze z nich to: Generali Warszawa, Generali Poznań, Generali Kraków, Generali Katowice i Generali Wrocław.

Dostępne w ofercie Generali ubezpieczenia grupowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników.

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy