Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Generali.

Szukasz najlepszych promocji z Generali?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Generali, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Generali ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Generali i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Santander "Promocje" ważna od od 20/5 do do 20/6.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Proama
  • Logo Bank Gospodarstwa Krajowego
  • Logo Meritum Bank
  • Logo Bank Ochrony Środowiska
  • Logo BNP Paribas Bank Polski
  • Logo Plus Bank

Generali, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Generali

Oferta Generali TU SA skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Znajdziemy w niej ubezpieczenia Generali Życie, ubezpieczenia domu i mieszkania. Agenci i współpracownicy firmy mają do dyspozycji innowacyjną platformę Generali Portal.

Oferta obejmuje także: Generali OFEubezpieczenia komunikacyjne Generali OC i AC oraz ubezpieczenia podróżne dla przebywających za granicą. Klienci Generali mogą liczyć na atrakcyjne promocje, rabaty na dostępne w Generali ubezpieczenia i pakiety ubezpieczeń przygotowane z myślą o całej rodzinie.

Co ciekawe, z ubezpieczenia Generali w 2006 roku skorzystało także Muzeum Pałac w Wilanowie.

Usługi Generali można bez problemu kupić online przez portal Generali Direct. Wyrażone o firmie Generali opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner.

Dostępny na stronie internetowej Generali kalkulator OC pomoże obliczyć wysokość składki.

Klienci mogą odwiedzić placówki Generali zlokalizowane w większości dużych miast. Najpopularniejsze z nich to: Generali Warszawa, Generali Poznań, Generali Kraków, Generali Katowice i Generali Wrocław.

Dostępne w ofercie Generali ubezpieczenia grupowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników.