BMW serii 6

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi BMW i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - twoje miasto

BMW, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

BMW

BMW jest bardzo popularną marką w Polsce. Salony Dealerów BMW Polska zlokalizowane są w większych miastach na terenie kraju. Wiele z nich oferuje także modele używane. Każdy salon BMW posiada w ofercie atrakcyjne promocje na wybrane modele. Warto jeszcze wspomnieć, że usługi serwisowe firmy stoją na najwyższym poziomie, a zakupione części BMW objęte są gwarancją.

Wśród miłośników starszych BMW znajdą się tacy, którzy nadal posiadają modele e36, e39, e46 czy e60. Obecnie bardzo popularne są modele sportowo-użytkowe X1, X3, X5 i X6, charakteryzujące się niskim spalaniem. BMW M3 to ekskluzywna limuzyna stworzona dla najbardziej wymagających. Dużą popularnością cieszą się także dostępne w salonach BMW motocykle.

Miłośnicy marki BMW w Polsce założyli forum internetowe BMW Klub, na którym dzielą się opiniami i historiami na temat swoich ukochanych aut, a także organizują fanowskie zloty.

Salony BMW znajdziemy na terenie całego kraju. Najpopularniejsze z nich to: BMW Warszawa, BMW Wrocław, BMW Zdunek w Gdyni, BMW Kraków, BMW Smorawiński w Poznaniu, BMW Olszowiec i BMW Sikora w Bielsku-Białej. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Każdy serwis BMW oferuje najróżniejsze usługi, takie jak: usługi olejowe, pomoc w razie awarii i wypadku, konsultacja serwisowa, BMW Renesans czy BMW Teleservices.

Pakiet BMW Premium Selection to atrakcyjna usługa, dzięki której nabywcy używanych modeli uzyskają prawo do usuwania usterek, które wystąpią od 1 roku do 3 lat po zakupie auta lub do przejechania 200 tysięcy kilometrów.

Promocje oraz katalog z najnowszą ofertą BMW znaleźć można na Tiendeo.pl. Dostępne w ofercie BMW modele powinny zaspokoić oczekiwania każdego kierowcy.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne