Tiendeo official website

BMW X5M i X6M

Ponad miesiąc

Szukasz najlepszych promocji z BMW?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w BMW, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od BMW ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 17 gazetek od BMW on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki BMW "BMW X5M i X6M" ważna od od 2/6 do do 2/6 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

BMW, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

BMW

BMW jest bardzo popularną marką w Polsce. Salony Dealerów BMW Polska zlokalizowane są w większych miastach na terenie kraju. Wiele z nich oferuje także modele używane. Każdy salon BMW posiada w ofercie atrakcyjne promocje na wybrane modele. Warto jeszcze wspomnieć, że usługi serwisowe firmy stoją na najwyższym poziomie, a zakupione części BMW objęte są gwarancją.

Wśród miłośników starszych BMW znajdą się tacy, którzy nadal posiadają modele e36, e39, e46 czy e60. Obecnie bardzo popularne są modele sportowo-użytkowe X1, X3, X5 i X6, charakteryzujące się niskim spalaniem. BMW M3 to ekskluzywna limuzyna stworzona dla najbardziej wymagających. Dużą popularnością cieszą się także dostępne w salonach BMW motocykle.

Miłośnicy marki BMW w Polsce założyli forum internetowe BMW Klub, na którym dzielą się opiniami i historiami na temat swoich ukochanych aut, a także organizują fanowskie zloty.

Salony BMW znajdziemy na terenie całego kraju. Najpopularniejsze z nich to: BMW Warszawa, BMW Wrocław, BMW Zdunek w Gdyni, BMW Kraków, BMW Smorawiński w Poznaniu, BMW Olszowiec i BMW Sikora w Bielsku-Białej. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Każdy serwis BMW oferuje najróżniejsze usługi, takie jak: usługi olejowe, pomoc w razie awarii i wypadku, konsultacja serwisowa, BMW Renesans czy BMW Teleservices.

Pakiet BMW Premium Selection to atrakcyjna usługa, dzięki której nabywcy używanych modeli uzyskają prawo do usuwania usterek, które wystąpią od 1 roku do 3 lat po zakupie auta lub do przejechania 200 tysięcy kilometrów.

Promocje oraz katalog z najnowszą ofertą BMW znaleźć można na Tiendeo.pl. Dostępne w ofercie BMW modele powinny zaspokoić oczekiwania każdego kierowcy.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie