Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

Inne sklepy online Banki i ubezpieczenia

Znajdź Aviva w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Aviva

Aviva

W ofercie Aviva znajdziemy Fundusz Emerytalny Aviva OFE, grupowe ubezpieczenia Aviva życie,  ubezpieczenia domu i mieszkania, pakiet ubezpieczeń samochodu (Aviva OC + AC) sprzedawanych w systemie Aviva Direct, czyli przez telefon lub Internet.

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. oferuje także krótkoterminowe ubezpieczenie turystyczne „W podróży” dla osób wyjeżdzających za granicę. Najważniejszych informacji udziela działająca w Aviva infolinia. Kontakt z firmą możliwy jest także poprzez pocztę elektroniczną oraz osobiście w jednej z licznych placówek.

Program dla Młodych Rodziców to innowacyjne ubezpieczenie Aviva dające dostęp do całodobowej infolinii medycznej, pomocy medycznej oraz pomocy w razie niespodziewanych usterek domowych.

Najpopularniejsze placówki firmy to Aviva Warszawa, Aviva Wrocław, Aviva Szczecin, Aviva Kraków, Aviva Łódź i Aviva Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Dostępny online na stronie internetowej Aviva kalkulator OC pozwala na łatwe i szybkie obliczenie wysokości składki.

Wyrażone o grupie Aviva opinie w Internecie oraz zdobyte nagrody i wyróżnienia potwierdzają, że Aviva to lider na rynku ubezpieczeń i sprawdzony partner.

Informacje o adresach placówek Aviva znajdziemy na Tiendeo.pl oraz na stronie Aviva online.

Inne sklepy z kategorii Banki i ubezpieczenia - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.