Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Aviva.

Szukasz najlepszych promocji z Aviva?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Aviva, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Aviva ani żadnych innych sklepów z kategorii Banki i ubezpieczenia w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Aviva i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Banki i ubezpieczenia jak na przykład ulotka z Credit Agricole Bank Polska "-20%" ważna od od 15/1 do do 31/3.

Inne katalogi z kategorii Banki i ubezpieczenia

  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Santander
  • Logo PKO Bank Polski
  • Logo PZU
  • Logo Alior Bank
  • Logo Raiffeisen Polbank

Aviva, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Aviva

W ofercie Aviva znajdziemy Fundusz Emerytalny Aviva OFE, grupowe ubezpieczenia Aviva życie,  ubezpieczenia domu i mieszkania, pakiet ubezpieczeń samochodu (Aviva OC + AC) sprzedawanych w systemie Aviva Direct, czyli przez telefon lub Internet.

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. oferuje także krótkoterminowe ubezpieczenie turystyczne „W podróży” dla osób wyjeżdzających za granicę. Najważniejszych informacji udziela działająca w Aviva infolinia. Kontakt z firmą możliwy jest także poprzez pocztę elektroniczną oraz osobiście w jednej z licznych placówek.

Program dla Młodych Rodziców to innowacyjne ubezpieczenie Aviva dające dostęp do całodobowej infolinii medycznej, pomocy medycznej oraz pomocy w razie niespodziewanych usterek domowych.

Najpopularniejsze placówki firmy to Aviva Warszawa, Aviva Wrocław, Aviva Szczecin, Aviva Kraków, Aviva Łódź i Aviva Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Dostępny online na stronie internetowej Aviva kalkulator OC pozwala na łatwe i szybkie obliczenie wysokości składki.

Wyrażone o grupie Aviva opinie w Internecie oraz zdobyte nagrody i wyróżnienia potwierdzają, że Aviva to lider na rynku ubezpieczeń i sprawdzony partner.

Informacje o adresach placówek Aviva znajdziemy na Tiendeo.pl oraz na stronie Aviva online.