Tiendeo official website

Alfa Romeo Stelvio

Ponad miesiąc

Szukasz najlepszych promocji z Alfa Romeo?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Alfa Romeo, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Alfa Romeo ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 6 gazetek od Alfa Romeo on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Alfa Romeo "Alfa Romeo Stelvio" ważna od od 3/8 do do 3/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Audi
  • Logo Opel
  • Logo Toyota
  • Logo Ford
  • Logo Hyundai
  • Logo Suzuki

Alfa Romeo, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Alfa Romeo

Miłośnicy niepowtarzalnej linii na pewno docenią model Alfa Romeo Giulietta, który niedawno obchodził swoje 60. urodziny. To kompaktowe auto i dzisiaj udowadnia, że w świecie, gdzie większość samochodów wygląda tak samo, jest miejsce na indywidualność. Dla posiadających wyścigowe zacięcie odpowiedni będzie sportowy model Alfa Romeo 4C, a ceniący sobie styl i elegancję, poczują się fantastycznie za kierownicą Alfa Romeo Mito.

Niezależnie od tego czy kupimy nowy samochód czy model używany Alfa Romeo 146, Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 166, Alfa Romeo GT lub Alfa Romeo Brera, możemy być pewni, że dostaniemy najwyższą jakość połączoną z komfortem użytkowania. Dealerzy Alfa Romeo często oferują klientom atrakcyjne promocje i rabaty wyprzedażowe.

Mało kto wie, że kultowy Alfa Romeo Spider miał nie zmieniony wygląd przez prawie 30 lat. Model stał się popularny dzięki filmowi Absolwent z Dustinem Hoffmanem.

Spore uznanie wśród kierowców zyskał model Alfa Romeo 8C Competizione - sportowy samochód produkowany w latach 2007-2010. Zastosowano w nim silnik V8 o mocy 450 koni mechanicznych.

Forum Alfa Romeo to miejsce, w którym spotykają się pasjonaci marki, aby dzielić się opowieściami o swoich ukochanych samochodach oraz organizować fanowskie zloty.

Projektantem produkowanego w latach 1994-2001 modelu Alfa Romeo 145 był Walter de'Silva, który stał za sukcesami takich marek jak Seat czy Audi.

Kierowców ucieszy wiadomość, że następca modelu 166, czyli Alfa Romeo 169, trafi do produkcji w roku 2015. Jego przód będzie inspirowany grillem modelu 8C.