BP - Gazetka, oferta i promocje

BP i katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście i okolicach

  • Promocje
Dodaj BP do Ulubionych
Oferty BP na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj BP do Ulubionych
Oferty BP na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj BP do Ulubionych
Oferty BP na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj BP do Ulubionych
Oferty BP na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(0)

Coś ciekawego o sklepach BP

BP

Stacje BP to miejsca, w których oprócz zatankowania najwyższej jakości paliwa, można umyć samochód, kupić płyn do spryskiwaczy bez trującego metanolu i skorzystać z bogatej oferty Wild Bean Cafe. Poza wyśmienitą kawą, dostępne są także zestawy śniadaniowe, zapiekanki, hot dogi i słodkie przekąski.

Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy Payback BP. Posiadanie karty BP pozwala gromadzić punkty BP u ponad 30 partnerów i w 150 sklepach internetowych, a także korzystać z promocji oraz kuponów rabatowych. Zgromadzone punkty wymienić można na nagrody, które prezentuje katalog Payback.

BP Polska to ponad 20 lat doświadczeń i rozwijania marki na naszym rynku. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a także udowodniła, że działa zgodnie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu, angażując się w Akademię Przyszłości, która pozwala dzieciom rozwijać ich talenty.

Warto wiedzieć, że każda stacja BP posiada w ofercie także zaawansowane paliwa BP Ultimate, które lepiej chronią silnik dzięki specjalnej formule czyszczącej.

Dostępne w katalogu BP nagrody są bardzo zróżnicowane - znajdziemy w nim np.: szklanki, zabawki czy elektronikę, ale także artykuły samochodowe, narzędzia, akcesoria sportowe, zegarki, suszarki i biżuterię.

Oferowane na stacjach BP ceny paliw są bardzo konkurencyjne i od lat przyciągają kierowców w całej Polsce.

Marka od wielu lat dokłada starań, aby każda stacja paliw BP w Polsce była miejscem przyjemnym, w którym zmęczeni długą trasą kierowcy zatankują i odpoczną przy aromatycznej kawie.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
BP - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności