Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty BP.

Szukasz najlepszych promocji z BP?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w BP, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od BP ani żadnych innych sklepów z kategorii Samochody, motory i części samochodowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z BP i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Samochody, motory i części samochodowe jak na przykład ulotka z Ucando.pl "- 40%" ważna od od 21/6 do do 21/7.

Inne katalogi z kategorii Samochody, motory i części samochodowe

  • Logo Link4
  • Logo Norauto
  • Logo Volkswagen Bank
  • Logo Orlen
  • Logo Kia
  • Logo Opel

BP, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

BP

Stacje BP to miejsca, w których oprócz zatankowania najwyższej jakości paliwa, można umyć samochód, kupić płyn do spryskiwaczy bez trującego metanolu i skorzystać z bogatej oferty Wild Bean Cafe. Poza wyśmienitą kawą, dostępne są także zestawy śniadaniowe, zapiekanki, hot dogi i słodkie przekąski.

Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy Payback BP. Posiadanie karty BP pozwala gromadzić punkty BP u ponad 30 partnerów i w 150 sklepach internetowych, a także korzystać z promocji oraz kuponów rabatowych. Zgromadzone punkty wymienić można na nagrody, które prezentuje katalog Payback.

BP Polska to ponad 20 lat doświadczeń i rozwijania marki na naszym rynku. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a także udowodniła, że działa zgodnie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu, angażując się w Akademię Przyszłości, która pozwala dzieciom rozwijać ich talenty.

Warto wiedzieć, że każda stacja BP posiada w ofercie także zaawansowane paliwa BP Ultimate, które lepiej chronią silnik dzięki specjalnej formule czyszczącej.

Dostępne w katalogu BP nagrody są bardzo zróżnicowane - znajdziemy w nim np.: szklanki, zabawki czy elektronikę, ale także artykuły samochodowe, narzędzia, akcesoria sportowe, zegarki, suszarki i biżuterię.

Oferowane na stacjach BP ceny paliw są bardzo konkurencyjne i od lat przyciągają kierowców w całej Polsce.

Marka od wielu lat dokłada starań, aby każda stacja paliw BP w Polsce była miejscem przyjemnym, w którym zmęczeni długą trasą kierowcy zatankują i odpoczną przy aromatycznej kawie.