Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi BP i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Samochody, motory i części samochodowe - twoje miasto

BP, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

BP

Stacje BP to miejsca, w których oprócz zatankowania najwyższej jakości paliwa, można umyć samochód, kupić płyn do spryskiwaczy bez trującego metanolu i skorzystać z bogatej oferty Wild Bean Cafe. Poza wyśmienitą kawą, dostępne są także zestawy śniadaniowe, zapiekanki, hot dogi i słodkie przekąski.

Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy Payback BP. Posiadanie karty BP pozwala gromadzić punkty BP u ponad 30 partnerów i w 150 sklepach internetowych, a także korzystać z promocji oraz kuponów rabatowych. Zgromadzone punkty wymienić można na nagrody, które prezentuje katalog Payback.

BP Polska to ponad 20 lat doświadczeń i rozwijania marki na naszym rynku. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a także udowodniła, że działa zgodnie z zasadami społecznie odpowiedzialnego biznesu, angażując się w Akademię Przyszłości, która pozwala dzieciom rozwijać ich talenty.

Warto wiedzieć, że każda stacja BP posiada w ofercie także zaawansowane paliwa BP Ultimate, które lepiej chronią silnik dzięki specjalnej formule czyszczącej.

Dostępne w katalogu BP nagrody są bardzo zróżnicowane - znajdziemy w nim np.: szklanki, zabawki czy elektronikę, ale także artykuły samochodowe, narzędzia, akcesoria sportowe, zegarki, suszarki i biżuterię.

Oferowane na stacjach BP ceny paliw są bardzo konkurencyjne i od lat przyciągają kierowców w całej Polsce.

Marka od wielu lat dokłada starań, aby każda stacja paliw BP w Polsce była miejscem przyjemnym, w którym zmęczeni długą trasą kierowcy zatankują i odpoczną przy aromatycznej kawie.

Więcej ofert Samochody, motory i części samochodowe