Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Zielona Góra?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 499 aktualnych gazetek z Zielona Góra, pochodzących z 1240 różnych sklepów.

Zielona Góra

Zielona Góra leży w zachodniej Polsce i według danych GUS-u z 30 czerwca 2012 roku liczyła 119 182 mieszkańców. Co ciekawe, miasto nie zostało praktycznie w ogóle zniszczone podczas II wojny światowej. W latach 50. Zielona Góra stała się stolicą województwa, co zapoczątkowało wzrost jej znaczenia i pozwoliło wyrosnąć na ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, uniwersytecki i przemysłowy.

Największym centrum handlowym Zielonej Góry jest Galeria Focus Park, w której znajduje się kino Cinema City oraz Smyk. Inne centra handlowe to: Galeria Grafitt, Galeria Ramzes, Galeria Handlowa Topaz. Przy ulicy Podgórnej znajduje się salon Komputronik. Miłośnicy clubbingu wyszaleją się na całego w klubie Heaven, a obecni i przyszli rodzice zrobią zakupy w sklepie Bobas – jednym największych w branży dziecięcej w południowo-zachodniej Polsce. Znajduje się tu także kilkanaście sklepów marki Biedronka i hipermarket Auchan.

Zielona Góra jest określana jako polska stolica wina. Turystów przyciąga coroczne święto, podczas którego mogą spróbować miejscowego trunku, posłuchać muzyki i skorzystać z bogatej oferty kulinarnej.