Najlepsze promocje w Zielonej Górze

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Zielonej Górze Zobacz więcej

Zielona Góra

Zielona Góra leży w zachodniej Polsce i według danych GUS-u z 30 czerwca 2012 roku liczyła 119 182 mieszkańców. Co ciekawe, miasto nie zostało praktycznie w ogóle zniszczone podczas II wojny światowej. W latach 50. Zielona Góra stała się stolicą województwa, co zapoczątkowało wzrost jej znaczenia i pozwoliło wyrosnąć na ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, uniwersytecki i przemysłowy.

Największym centrum handlowym Zielonej Góry jest Galeria Focus Park, w której znajduje się kino Cinema City oraz Smyk. Inne centra handlowe to: Galeria Grafitt, Galeria Ramzes, Galeria Handlowa Topaz. Przy ulicy Podgórnej znajduje się salon Komputronik. Miłośnicy clubbingu wyszaleją się na całego w klubie Heaven, a obecni i przyszli rodzice zrobią zakupy w sklepie Bobas – jednym największych w branży dziecięcej w południowo-zachodniej Polsce. Znajduje się tu także kilkanaście sklepów marki Biedronka i hipermarket Auchan.

Zielona Góra jest określana jako polska stolica wina. Turystów przyciąga coroczne święto, podczas którego mogą spróbować miejscowego trunku, posłuchać muzyki i skorzystać z bogatej oferty kulinarnej.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.