Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kraków?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 609 aktualnych gazetek z Kraków, pochodzących z 5553 różnych sklepów.

Kraków

krakow

Kraków jest miastem o ponad tysiącletniej tradycji, dawną siedzibą królów Polski i byłą stolicą kraju. Jego najbardziej reprezentacyjna część to Stare Miasto, gdzie aż roi sie od dzieł sztuki, ważnych obiektów historycznych i ciekawych sklepów. Sercem miasta jest Rynek Główny, największy plac miejski średniowiecznej Europy, zachowany w niezmienionym kształcie od 1257 roku i wpisany na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w roku 1978.


Oferta handlowa miasta jest bardzo bogata i dorównuje najwyższym stardardom europejskim. Co roku Kraków odwiedza kilka milionów turystów, którzy mają do dyspozyjcji takie galerie handlowe jak Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska, CH Bonarka (jedno z największych centrów handlowych w Europie) czy Kraków Plaza


Ogromną atrakcją Krakowa jest jego kuchnia, światowej renomy bary i restauracje. Podobno Kraków przoduje w Europie pod względem ilości barów na metr kwadratowy, tylko w obrębie Rynku jest ich około 200. Najbardziej popularne to Nowa Prowincja, Alchemia, a z restauracji: Amadeus czy Cul De Sac.