Najlepsze promocje w Krakowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Ogólne informacje o sklepie

Centra handlowe w Krakowie Zobacz więcej

Kraków

krakow

Kraków jest miastem o ponad tysiącletniej tradycji, dawną siedzibą królów Polski i byłą stolicą kraju. Jego najbardziej reprezentacyjna część to Stare Miasto, gdzie aż roi sie od dzieł sztuki, ważnych obiektów historycznych i ciekawych sklepów. Sercem miasta jest Rynek Główny, największy plac miejski średniowiecznej Europy, zachowany w niezmienionym kształcie od 1257 roku i wpisany na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w roku 1978.


Oferta handlowa miasta jest bardzo bogata i dorównuje najwyższym stardardom europejskim. Co roku Kraków odwiedza kilka milionów turystów, którzy mają do dyspozyjcji takie galerie handlowe jak Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska, CH Bonarka (jedno z największych centrów handlowych w Europie) czy Kraków Plaza


Ogromną atrakcją Krakowa jest jego kuchnia, światowej renomy bary i restauracje. Podobno Kraków przoduje w Europie pod względem ilości barów na metr kwadratowy, tylko w obrębie Rynku jest ich około 200. Najbardziej popularne to Nowa Prowincja, Alchemia, a z restauracji: Amadeus czy Cul De Sac. 

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.