Najlepsze promocje w Szczecinie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Szczecinie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Centra handlowe w Szczecinie

Zobacz więcej
Szczecin

Szczecin

Szczecin
jest stolicą województwa Zachodniopomorskiego i największym ośrodkiem gospodarczym w regionie. To tutaj znajdują się najciekawsze w okolicy centra i galerie handlowe. Mało kto wie, że Szczecin jest także trzecim pod względem wielkości miastem w Polsce. Położony jest nad rzeką Odrą, tuż przy granicy polsko - niemieckiej. 

Centrum Galaxy i Galeria Kaskada to dwa popularne i największe centra handlowe w Szczecinie. Inne interesujące galerie handlowe w mieście to Galeria Gryf, CH Ster, Galeria Handlowa Turzyn, Atrium Molo i Outlet Park Szczecin.

Ofertę handlową miasta wzbogacają bazary i targowiska. Największe z nich to bazar Pogodno na ul. Reymonta, plac Kilińskiego, Manhattan na ul. Staszica oraz targ przy ul. Dziennikarskiej w Szczecin - Dąbiu. 

Wśród najbardziej znanych artykułów spożywczych produkowanych w Szczecinie jest paprykarz szczeciński, legenda wielu polskich wycieczek i biwaków. Paprykarz jest pastą do kanapek, która składa się m.in. z rybiego mięsa, ryżu, cebuli. Inne popularne wyroby szczecińskie to paszteciki szczecińskie, zazwyczaj z kapustą i grzybami oraz wódka Starka produkowana z żyta.

 

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo