Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Szczecin?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 510 aktualnych gazetek z Szczecin, pochodzących z 2581 różnych sklepów.

Szczecin

Szczecin

Szczecin jest stolicą województwa Zachodniopomorskiego i największym ośrodkiem gospodarczym w regionie. To tutaj znajdują się najciekawsze w okolicy centra i galerie handlowe. Mało kto wie, że Szczecin jest także trzecim pod względem wielkości miastem w Polsce. Położony jest nad rzeką Odrą, tuż przy granicy polsko - niemieckiej. 


Centrum Galaxy i Galeria Kaskada to dwa popularne i największe centra handlowe w Szczecinie. Inne interesujące galerie handlowe w mieście to Galeria Gryf, CH Ster, Galeria Handlowa Turzyn, Atrium Molo i Outlet Park Szczecin.


Ofertę handlową miasta wzbogacają bazary i targowiska. Największe z nich to bazar Pogodno na ul. Reymonta, plac Kilińskiego, Manhattan na ul. Staszica oraz targ przy ul. Dziennikarskiej w Szczecin - Dąbiu. 


Wśród najbardziej znanych artykułów spożywczych produkowanych w Szczecinie jest paprykarz szczeciński, legenda wielu polskich wycieczek i biwaków. Paprykarz jest pastą do kanapek, która składa się m.in. z rybiego mięsa, ryżu, cebuli. Inne popularne wyroby szczecińskie to paszteciki szczecińskie, zazwyczaj z kapustą i grzybami oraz wódka Starka produkowana z żyta.