Najlepsze promocje w Rzeszowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Rzeszowie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe Rzeszowie

Zobacz więcej
Rzeszów

Rzeszów

Rzeszów
leży w południowo - wschodniej Polsce i jest stolicą województwa podkarpackiego. Według danych Urzędu Miasta w dniu 30 czerwca 2014 mieszkało w Rzeszowie 184 426 osób. Znajduje sie tu m.in. międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny. Celem tego ostatniego jest rozwój nowych technologii i przemysłu. 

Rzeszów jest przyjemnym i spokojnym miejscem. Według danych z 2007 roku miasto znajdowało się na ostatnim miejscu pod względem poziomu przestępczości spośród stolic wszystkich województw w Polsce. Także oferta handlowa Rzeszowa jest zachęcająca. Na zakupy najlepiej wybrać się do centrum handlowego Millenium Hall, Galerii Rzeszów czy galerii handlowej Plaza Rzeszów. To jednak nie wszystko. W Rzeszowie znajdują się także trzy inne duże centra handlowe: Galeria Graffica, CH Nowy Świat czy CH Rotunda

Z Rzeszowa pochodzą m.in.:  Tomasz Stańko, muzyk jazzowy, Natalia Tułasiewicz, polska błogosławiona, beatyfikowana w czerwcu 1999 roku przez papieża Jana Pawła II oraz Anja Rubik, znana polska modelka.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne