Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Rzeszów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 535 aktualnych gazetek z Rzeszów, pochodzących z 2038 różnych sklepów.

Rzeszów

Rzeszow

Rzeszów leży w południowo - wschodniej Polsce i jest stolicą województwa podkarpackiego. Według danych Urzędu Miasta w dniu 30 czerwca 2014 mieszkało w Rzeszowie 184 426 osób. Znajduje sie tu m.in. międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny. Celem tego ostatniego jest rozwój nowych technologii i przemysłu. 


Rzeszów jest przyjemnym i spokojnym miejscem. Według danych z 2007 roku miasto znajdowało się na ostatnim miejscu pod względem poziomu przestępczości spośród stolic wszystkich województw w Polsce. Także oferta handlowa Rzeszowa jest zachęcająca. Na zakupy najlepiej wybrać się do centrum handlowego Millenium Hall, Galerii Rzeszów czy galerii handlowej Plaza Rzeszów. To jednak nie wszystko. W Rzeszowie znajdują się także trzy inne duże centra handlowe: Galeria Graffica, CH Nowy Świat czy CH Rotunda


Z Rzeszowa pochodzą m.in.:  Tomasz Stańko, muzyk jazzowy, Natalia Tułasiewicz, polska błogosławiona, beatyfikowana w czerwcu 1999 roku przez papieża Jana Pawła II oraz Anja Rubik, znana polska modelka.