Najlepsze promocje w Rzeszowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Rzeszowie Zobacz więcej

Rzeszów

Rzeszow

Rzeszów leży w południowo - wschodniej Polsce i jest stolicą województwa podkarpackiego. Według danych Urzędu Miasta w dniu 30 czerwca 2014 mieszkało w Rzeszowie 184 426 osób. Znajduje sie tu m.in. międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny. Celem tego ostatniego jest rozwój nowych technologii i przemysłu. 


Rzeszów jest przyjemnym i spokojnym miejscem. Według danych z 2007 roku miasto znajdowało się na ostatnim miejscu pod względem poziomu przestępczości spośród stolic wszystkich województw w Polsce. Także oferta handlowa Rzeszowa jest zachęcająca. Na zakupy najlepiej wybrać się do centrum handlowego Millenium Hall, Galerii Rzeszów czy galerii handlowej Plaza Rzeszów. To jednak nie wszystko. W Rzeszowie znajdują się także trzy inne duże centra handlowe: Galeria Graffica, CH Nowy Świat czy CH Rotunda


Z Rzeszowa pochodzą m.in.:  Tomasz Stańko, muzyk jazzowy, Natalia Tułasiewicz, polska błogosławiona, beatyfikowana w czerwcu 1999 roku przez papieża Jana Pawła II oraz Anja Rubik, znana polska modelka.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.