Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Poznań?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 580 aktualnych gazetek z Poznań, pochodzących z 4750 różnych sklepów.

Poznań


poznan

Poznań jest piątym najludniejszym miastem w Polsce i jednym z największych ośrodków handlowych. Funkcjonujące tu od lat Międzynarodowe Targi Poznańskie nie mają sobie równych pod względem rozmachu.

 

Udając się do Poznania na zakupy, możemy liczyć na wyjątkowo bogatą ofertę. Działają tu wszystkie najpopularniejsze sieci, takie jak: Biedronka, Lidl, Real, Netto, Intermarche, Selgros czy Carrefour. Najbardziej znaną ulicą handlową w Poznaniu jest Półwiejska. Mieszczą się przy niej duże galerie handlowe, takie jak: CH Stary Browar (znajduje się w nim Multikino), Kupiec Poznański czy Galeria MM. Za główne ulice handlowe Poznania uważa się także Paderewskiego, Wrocławską, Stary Rynek i pl. Wolności. W tych okolicach znajdziemy księgarnię św. Wojciecha, Empik, wypożyczalnię samochodów, antykwariat, sklepy rowerowe, sklepy muzyczne oraz liczne restauracje i hotele.


Centra Handlowe znajdują się także poza głównym traktem handlowym Poznania. Przy ulicy Drużbickiego mieści się CH Poznań Plaza, w którym działa kino Cinema City, a przy Dworcu Głównym zlokalizowane jest Poznań City Center. Na obrzeżach miasta położony jest sklep sportowy Decathlon.


Poznań to także znakomita oferta rozrywkowa i turystyczna. Znajduje się tutaj wiele wartych obejrzenia zabytków. Duża popularnością wśród przyjezdnych cieszy się Trakt Królewsko-Cesarski, biegnący przez miejsca związane z władcami. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji poznański Aquapark Termy Maltańskie.