Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Warszawa?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 710 aktualnych gazetek z Warszawa, pochodzących z 13282 różnych sklepów.

Warszawa

Warszawa

Warszawa to stolica Polski i jej największe miasto. Mieszka tutaj ponad milion siedemset tysięcy osób. Warszawa jest ważnym europejskim ośrodkiem kulturalnym, naukowym, gospodarczym i politycznym. Znajdziemy tu ciekawe miejsca, atrakcyjne zabytki i całe mnóstwo dobrych sklepów.

 

Największe centra handlowe Warszawy to: Arkadia, Złote Tarasy, Blue City, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba Best Mall i Wola Park. Ponadto w stolicy funkcjonuje outlet Factory, sklep meblowy Ikea, salony RTV Euro AGD, liczne świetnie zaopatrzone księgarnie i antykwariaty oraz sklepy spożywcze popularnych sieci, takich jak: Biedronka, Lidl, Carrefour czy Tesco.

 

W Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie; amatorzy zabytków mogą zwiedzić Zamek Królewski i zjeść lody na Starówce, miłośnicy filmów mają do dyspozycji małe kina, multipleksy oraz kino 3D Imax, a zwolennicy aktywnego trybu życia mogą skorzystać ze ścieżek rowerowych, parków, siłowni i wielu innych atrakcji. Łazienki Królewskie i Wilanów to idealne miejsca na popołudniowy spacer w ciszy i spokoju. Równie ciekawe i różnorodne jest nocne życie Warszawy – miasta, które nigdy nie zasypia.