Najlepsze promocje w Wodzisławiu Śląskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Wodzisław Śląski

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski leży w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Lesznicą. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało tu 49 238 osób. Miasto usadowione jest na kilku wzgórzach poprzecinanych głębokimi wąwozami, sprawia to, że różnica wysokości względnej w Wodzisławiu sięga 80 metrów.

Pierwszą i jedyną galerią handlową w mieście jest Karuzela, w której działa 19 najemców, m.in.: RTV Euro AGD, Reserved, POLOmarket, Pepco, Empik czy Rossmann. W najbliższym czasie planowane jest wybudowanie kolejnego obiektu handlowo-rozrywkowego – Galerii Stara Kopalnia. Na Osiedlu XXX lecia funkcjonuje supermarket sieci SPAR, poza tym w mieście znajduje się 6 sklepów wielkopowierzchniowych oraz kilkanaście marketów i dyskontów, w tym Biedronka.

Życie kulturalne skupia się wokół Wodzisławskiego Centrum Kultury, przy którym działa kino miejskie. W sierpniu odbywa się tutaj festiwal reggae – „Najcieplejsze miejsce na ziemi”. Będąc w Wodzisławiu, warto odwiedzić zabytkowy rynek z przełomu XVIII i XIX wieku, jeden z największych na Śląsku.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne