Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Wodzisław Śląski?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 380 aktualnych gazetek z Wodzisław Śląski, pochodzących z 2740 różnych sklepów.

Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski leży w południowej Polsce w województwie śląskim nad rzeką Lesznicą. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało tu 49 238 osób. Miasto usadowione jest na kilku wzgórzach poprzecinanych głębokimi wąwozami, sprawia to, że różnica wysokości względnej w Wodzisławiu sięga 80 metrów.

Pierwszą i jedyną galerią handlową w mieście jest Karuzela, w której działa 19 najemców, m.in.: RTV Euro AGD, Reserved, POLOmarket, Pepco, Empik czy Rossmann. W najbliższym czasie planowane jest wybudowanie kolejnego obiektu handlowo-rozrywkowego – Galerii Stara Kopalnia. Na Osiedlu XXX lecia funkcjonuje supermarket sieci SPAR, poza tym w mieście znajduje się 6 sklepów wielkopowierzchniowych oraz kilkanaście marketów i dyskontów, w tym Biedronka.

Życie kulturalne skupia się wokół Wodzisławskiego Centrum Kultury, przy którym działa kino miejskie. W sierpniu odbywa się tutaj festiwal reggae – „Najcieplejsze miejsce na ziemi”. Będąc w Wodzisławiu, warto odwiedzić zabytkowy rynek z przełomu XVIII i XIX wieku, jeden z największych na Śląsku.