Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Włocławek?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 439 aktualnych gazetek z Włocławek, pochodzących z 853 różnych sklepów.

Włocławek

Włocławek jest trzecim co do wielkości miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Na jego terenie znajduje się kilka zbiorników wodnych, największe z nich to: Jezioro Włocławskie, Jezioro Czarne, Rybnica i Krzywe Błota.

Galeria Handlowa Wzorcownia jest efektem największego projektu rewitalizacyjnego jaki został zrealizowany we Włocławku. Centrum powstało na terenie dawnej fabryki fajansu i fabryki maszyn rolniczych. W mieście działają dwa hipermarkety Tesco, Hipermarket Real przy ulicy Cmentarnej, Centrum Handlowe Focus Park, a także sklep RTV Euro AGD.

W okolicach ulic Komunalnej i Witosa znajduje się najstarsze i największe w mieście skupisko wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Mieści się tam Galeria Milenium, Lidl, salon firmowy Diechman i Media Expert. Plac Wolności wraz z przylegającymi do niego ulicami Chopina, Kościuszki, 3 Maja i Zduńską stanowią kolejny popularny obszar handlowo-usługowy we Włocławku. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch targowisk miejskich (jedno w zrewitalizowanych ceglanych halach przemysłowych), a także wybrać się na niedzielny pchli targ w dawnej zajezdni autobusowej nr 2 przy alei Kazimierza Wielkiego.