Najlepsze promocje we Włocławku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe we Włocławku Zobacz więcej

Włocławek

Włocławek jest trzecim co do wielkości miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Na jego terenie znajduje się kilka zbiorników wodnych, największe z nich to: Jezioro Włocławskie, Jezioro Czarne, Rybnica i Krzywe Błota.

Galeria Handlowa Wzorcownia jest efektem największego projektu rewitalizacyjnego jaki został zrealizowany we Włocławku. Centrum powstało na terenie dawnej fabryki fajansu i fabryki maszyn rolniczych. W mieście działają dwa hipermarkety Tesco, Hipermarket Real przy ulicy Cmentarnej, Centrum Handlowe Focus Park, a także sklep RTV Euro AGD.

W okolicach ulic Komunalnej i Witosa znajduje się najstarsze i największe w mieście skupisko wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Mieści się tam Galeria Milenium, Lidl, salon firmowy Diechman i Media Expert. Plac Wolności wraz z przylegającymi do niego ulicami Chopina, Kościuszki, 3 Maja i Zduńską stanowią kolejny popularny obszar handlowo-usługowy we Włocławku. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch targowisk miejskich (jedno w zrewitalizowanych ceglanych halach przemysłowych), a także wybrać się na niedzielny pchli targ w dawnej zajezdni autobusowej nr 2 przy alei Kazimierza Wielkiego.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.