Tiendeo official website

Max Elektro

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z Max Elektro?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Max Elektro, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Max Elektro ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Max Elektro on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Max Elektro "Max Elektro" ważna od od 17/7 do do 31/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Polsat Box
  • Logo Western Union
  • Logo Media Expert
  • Logo RTV EURO AGD
  • Logo T-Mobile
  • Logo Orange

Max Elektro, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Max Elektro

Max Elektro to sieć salonów sprzedaży RTV i AGD działająca na terenie całej Polski. W jej skład wchodzi kilkaset sklepów zlokalizowanych w wielu miastach. W każdym z nich znajdą Państwo sprzęt RTV oraz AGD wielu renomowanych producentów. Pracownicy sklepu pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Oprócz kilkuset sklepów stacjonarnych marka Max Elektro dostępna jest również w sieci pod adresem MaxElektro.pl. To tutaj klienci znaleźć mogą płyty indukcyjne, okapy do zabudowy, ekspresy ciśnieniowe, lodówki, zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, depilatory, suszarki, pralki oraz wiele innych produktów niezbędnych w każdym domu lub mieszkaniu.

Wysoka jakość oferowanej obsługi potwierdzona jest wieloma nagrodami, z których wyróżnić możemy Odkrycie 2016 i Top Marka 2017, przyznawane przez samych klientów w prestiżowym programie Laur Konsumenta.

Oprócz sprzedaży sprzętu RTV i AGD Max Elektro oferuje również usługi dodatkowe, z których wyróżnić można transport do domu klienta, montaż zakupionego sprzętu lub odbiór zużytego towaru.

Oferowane przez sieć sklepów Max Elektro promocje przyciągają klientów do zakupów. Każdego dnia na stronie internetowej MaxElektro.pl pojawia się okazja dnia z cyklu "Złap okazje", dzięki czemu limitowana ilość promocyjnych produktów może zostać zakupiona po promocyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego MaxElektro.pl. Na Tiendeo znaleźć można kody rabatowe oferowane przez sklep MaxElektro.pl.