Tiendeo official website

Oferty RTV EURO AGD

Ponad miesiąc

  Szukasz najlepszych promocji z RTV EURO AGD?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w RTV EURO AGD, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od RTV EURO AGD ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka RTV EURO AGD on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki RTV EURO AGD "Oferty RTV EURO AGD" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Promo tiendeo
  • Logo Znak.pl
  • Logo Oleole
  • Logo Balta
  • Logo Muve
  • Logo JB Multimedia

  RTV EURO AGD, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w RTV Euro AGD?

  I tak, na przykład, przed zakupem telewizora dowiemy się, że zainstalowana w nim funkcja 3D Sound Zooming oznacza, iż odtwarzane w trójwymiarze obraz i dźwięk będą jeszcze bardziej realistyczne. Znajdziemy tam także podstawowe definicje wyjaśniające takie pojęcia jak: 4K UHD, HDTV czy 720p.

  Słownik zawiera też hasła oraz opisy funkcji, o których mało kto słyszał. Okazuje się, że Flexiload jest zaimplementowanym w zmywarkach systemem, pozwalającym na lepszy rozkład naczyń i zwiększającym elastyczność załadunku. Z kolei Palladium glisée to specjalny rodzaj stopy żelazka o wyjątkowych właściwościach poślizgowych.

  Ciekawscy mogą dowiedzieć się także, że instalowany w zamrażarkach licznik Bottle Timer poinformuje ich, kiedy schładzany napój osiągnie idealną temperaturę.

  Specjalistyczny słownik RTV Euro AGD na pewno przyda się, kiedy będziemy próbować rozszyfrować, jakie naprawdę innowacje stoją się za opisami produktów. Pozwoli też nie dać się nabrać na imponująco brzmiące nazwy, za którymi kryją się zupełnie standardowe funkcje.

  RTV Euro AGD: powstało w 1990 roku. Obecnie firma posiada ponad 220 sklepów w 132 miejscowościach na terenie całego kraju.

  RTV EURO AGD jest pierwszą, ogólnopolską, wyspecjalizowaną siecią detaliczną. W tej chwili prowadzi już 222 sklepy w 134 miastach w całej Polsce. Firma oferuje sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy - w tym oczywiście laptopy, sprzęt komunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz różnego rodzaju akcesoria oraz sprzęt audio - video. Dostępne w ofercie sklepów RTV EURO AGD tablety cieszą się dużą popularnością.

  Firma powstała w 1990 roku i najpierw tworzyła sieć sprzedaży w Warszawie, a następnie na terenie całego kraju. Sklep RTV EURO AGD szczyci się bogatą ofertą, profesjonalną obsługą klienta i atrakcyjnymi promocjami.

  Warto też wspomnieć o salonach: RTV EURO AGD Kielce, RTV EURO AGD Katowice i RTV EURO AGD Łódź. Klienci mogą skorzystać z wielu usług dodatkowych, takich jak: transport, rozłożenie płatności na raty czy montaż sprzętu.

  Znajdujące się w ofercie sklepów RTV EURO AGD telefony to zawsze najnowsze modele w przystępnych cenach. Oczywiście można je także kupić na raty.

  Sklep RTV EURO AGD Radom zlokalizowany jest przy ulicy Bolesława Chrobrego w Galerii Słonecznej w samym centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd mieszkańcom.

  Klienci sklepu RTV EURO AGD Toruń przy ulicy Olsztyńskiej mogą liczyć na dogodne godziny otwarcia i atrakcyjne promocje.