Tiendeo official website

50% taniej

Ważny 7 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Orange?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Orange, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Orange ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Orange on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Orange "50% taniej" ważna od od 5/7 do do 28/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Polsat Box
  • Logo Western Union
  • Logo Media Expert
  • Logo RTV EURO AGD
  • Logo T-Mobile
  • Logo Orange

  Orange, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w Orange?

  W 2014 roku organizatorzy mieli niezwykłego pecha – na małej scenie silny podmuch wiatru zerwał ekran LCD. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale trzeba było odwołać koncert zespołu The Pretty Reckles. Niezwykłości temu wydarzeniu nadał fakt, że impreza rozpoczęła się w piątek 13., a więc, przynajmniej dla przesądnych, w najbardziej pechowy dzień miesiąca.

  Przez wiele lat OWF odbywał się na Stadionie Narodowym, co wzbudzało protesty okolicznych mieszkańców, którzy domagali się ograniczenia hałasu. Wystosowali nawet pismo w tej sprawie do stołecznego Ratusza i Ministra Środowiska. W końcu organizator festiwalu zdecydował się przenieść imprezę na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu.

  Największy skandal podczas OWF dotyczył Beyonce. Tuż po koncercie piosenkarka udała się prosto na lotnisko, razem z mężem i córeczką Blue-Ivy. Na miejscu otoczyli ich fotoreporterzy, którzy chcieli podejść jak najbliżej i zrobić zdjęcie. Jeden z nich chyba przekroczył granicę, ponieważ towarzyszący gwieździe ochroniarze zareagowali szybko i brutalnie – powalili mężczyznę na ziemię i przydusili. O tej sprawie mówiły wszystkie polskie media.

  Orange: działa w Polsce od 2005 roku, kiedy zastąpił markę Idea. Obecnie firma jest na drugim miejscu w kraju pod względem liczby użytkowników, którzy posiadają łącznie 15,3 mln kart SIM.

  Dla prawdziwych kibiców dostępna jest usługa Orange Sport – to wiadomości i transmisje na żywo z takich wydarzeń jak mecze piłki nożnej, siatkówki i sportów walki. Chętni mogą skorzystać z programu PAYBACK Orange, w którym zbiera się punkty za korzystanie z usług sieci. Następnie wymienić je można na telefony Orange, pakiety minut, SMS-y Orange czy sprzęt AGD i inne gadżety dostępne w strefie PAYBACK.

  Orange jest sponsorem jednego z najpopularniejszych festiwali muzycznych w Polsce: Orange Warsaw Festival. Grały na nim takie sławy jak Beyoncé, Moby czy The Offspring.

  Powołana w 2005 roku Fundacja Orange bierze czynny udział w tworzeniu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Jej autorskie programy powstają przy współpracy z ekspertami z wielu dziedzin.

  Obsługa klienta Orange stoi na najwyższym poziomie - potwierdzają to liczne opinie zadowolonych użytkowników.

  Dostępny w ofercie Orange telefon stacjonarny to wygodna usługa, dzięki której będziemy mogli komfortowo rozmawiać w domu przez przenośny telefon z mnóstwem użytecznych funkcji. Warto też wspomnieć, że oferowany w Orange Internet stacjonarny daje też dostęp to wypożyczalni filmów z ponad 1500 tytułami.

  Fani marki często odwiedzają Blog Orange, gdzie znaleźć można ciekawostki ze świata kultury oraz poczytać o nowinkach technologicznych.