Ulubione

T-Mobile - Promocje, gazetka i oferta

Ulubione

T-Mobile i katalogi z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście i okolicach

Dodaj T-Mobile do Ulubionych
Oferty T-Mobile na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(3)

Coś ciekawego o sklepach T-Mobile

T-Mobile

W ofercie T-Mobile znajdziemy usługi telefoniczne abonamentowe (popularna taryfa Jump), T-Mobile na kartę oraz T-Mobile mix. Firma oferuje też Internet mobilny T-Mobile, Internet dla domu oraz usługi bankowe. Klienci korzystający z usług na kartę, mogą wygodnie zasilić konto dzięki systemowi Doładowania T-mobile dostępnemu online.

W salonach i na stronie internetowej T-mobile można też nabyć nowoczesne tablety w atrakcyjnych cenach, a także laptopy z routerami, umożliwiającymi korzystanie z Internetu w dowolnym miejscu. Telefony w T-Mobile to zawsze najnowsze modele dostępne w atrakcyjnych cenach.

T-Mobile Polska S.A. posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych klientów. Mogą oni w ramach jednej umowy wybrać zestaw dwóch nowoczesnych smartfonów.

Usługa T-Mobile Internet na kartę to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaplanować korzystanie z sieci i mieć do niej dostęp w każdym miejscu.

Aby zarządzać własnym kontem wystarczy proste logowanie do T-Mobile na stronie internetowej. Znajdziemy tam informacje o stanie konta, płatnościach, a także o najnowszych promocjach i ofertach.

Dla nowych klientów dostępne są liczne startery T-Mobile, w ramach których można wybrać różne opcje w zależności od osobistych preferencji: co ciekawe, wybraną opcję można zmienić na inną raz dziennie.

Atrakcyjne oferty w T-Mobile od lat przyciągają Polaków, którzy obdarzyli sieć zaufaniem i chętnie korzystają z jej nowych innowacyjnych usług.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi T-Mobile i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Warszawie

Sprawdź naszą Politykę prywatności