Tiendeo official website

Oferty Specjalne

Wydany dzisiaj

Promocje T-Mobile

Szukasz najlepszych promocji z T-Mobile?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w T-Mobile, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od T-Mobile ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka T-Mobile on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki T-Mobile "Oferty Specjalne" ważna od od 28/9 do do 18/10 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Media Expert
  • Logo RTV EURO AGD
  • Logo Neonet
  • Logo Media Markt
  • Logo Avans
  • Logo Komputronik

T-Mobile, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

T-Mobile

W ofercie T-Mobile znajdziemy usługi telefoniczne abonamentowe (popularna taryfa Jump), T-Mobile na kartę oraz T-Mobile mix. Firma oferuje też Internet mobilny T-Mobile, Internet dla domu oraz usługi bankowe. Klienci korzystający z usług na kartę, mogą wygodnie zasilić konto dzięki systemowi Doładowania T-mobile dostępnemu online.

W salonach i na stronie internetowej T-mobile można też nabyć nowoczesne tablety w atrakcyjnych cenach, a także laptopy z routerami, umożliwiającymi korzystanie z Internetu w dowolnym miejscu. Telefony w T-Mobile to zawsze najnowsze modele dostępne w atrakcyjnych cenach.

T-Mobile Polska S.A. posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych klientów. Mogą oni w ramach jednej umowy wybrać zestaw dwóch nowoczesnych smartfonów.

Usługa T-Mobile Internet na kartę to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaplanować korzystanie z sieci i mieć do niej dostęp w każdym miejscu.

Aby zarządzać własnym kontem wystarczy proste logowanie do T-Mobile na stronie internetowej. Znajdziemy tam informacje o stanie konta, płatnościach, a także o najnowszych promocjach i ofertach.

Dla nowych klientów dostępne są liczne startery T-Mobile, w ramach których można wybrać różne opcje w zależności od osobistych preferencji: co ciekawe, wybraną opcję można zmienić na inną raz dziennie.

Atrakcyjne oferty w T-Mobile od lat przyciągają Polaków, którzy obdarzyli sieć zaufaniem i chętnie korzystają z jej nowych innowacyjnych usług.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie