Neonet - Promocje, gazetka i oferta

Neonet i katalogi z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Neonet do Ulubionych
Oferty Neonet na ulotce Łódź
KUPON
Dodaj Neonet do Ulubionych
Oferty Neonet na ulotce Łódź
KUPON
Dodaj Neonet do Ulubionych
Oferty Neonet na ulotce Łódź
KUPON
Dodaj Neonet do Ulubionych
Oferty Neonet na ulotce Łódź
KUPON
Dodaj Neonet do Ulubionych
Oferty Neonet na ulotce Łódź
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Neonet

Co ciekawego w Neonet?

Magazyn Forbes umieszcza Majewskiego w okolicach pierwszej czterdziestki najbogatszych polskich biznesmenów. W wywiadzie udzielonym dziennikowi Rzeczpospolita Majewski powiedział, że Internet nie jest jedynym kierunkiem rozwoju, a także podzielił się spostrzeżeniem, że sklepy wielkopowierzchniowe będą miały coraz więcej kłopotów z utrzymaniem się na rynku. Za taki stan rzeczy odpowiada, według biznesmena, postępująca erozja cen. 

Majewski twierdzi, że klienci będą rezygnować z wycieczek do drogich centrów handlowych, gdzie ceny produktów są wyższe przez koszty utrzymania, pensje pracowników i opłaty za media.

Jego analiza jest zbieżna z tym, co zauważył magazyn Forbes, pisząc o upadku tzw. department stores (domów towarowych) w Stanach Zjednoczonych. Według dziennikarzy pisma wszystkie największe amerykańskie sieci, takie jak Macey’s czy J.C. Penney z każdym rokiem tracą klientów. Jeśli Majewski ma rację, być może w najbliższej przyszłości zakupy będziemy robili głównie w małych wyspecjalizowanych sklepach oraz w Internecie. 

Neonet: założony w 2003 roku we Wrocławiu. Obecnie firma posiada ponad 400 sklepów na terenie całego kraju, z czego 230 to sklepy franczyzowe. 

W ofercie NEONET znajdziemy wysokiej jakości markowe: tablety, laptopy, telewizory, sprzęt AGD, komputery, konsole, telefony, smartfony, nawigacje GPS, cyfrowe aparaty fotograficzne i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Popularne sklepy NEONET to m.in.: NEONET Wrocław, NEONET Olsztyn, NEONET Łódź, NEONET Białystok czy NEONET Kielce.

Sklep NEONET przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego segreguje odpady i zarządza elektrośmieciami w procesie recyklingu.

Dostępne w sklepie internetowym NEONET promocje to jeden z największych atutów marki; klienci uwielbiają wyjątkowe okazje i wyprzedaże, dzięki którym mogą sporo zaoszczędzić.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: NEONET Sosnowiec, NEONET Konin, NEONET Rzeszów, NEONET Koszalin, NEONET Kalisz i NEONET Rybnik. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a bogata oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Miłośnicy technicznych nowinek ucieszą się na wieść, że dostępne w ofercie sklepów NEONET telewizory 4K nabyć można w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać, że usługa NEONET Raty pozwala na wygodne rozłożenie należności za zakupy.

Dostępna na Tiendeo.pl i na stronie interntowej NEONET gazetka promocyjna zawiera najnowsze promocje, godziny otwarcia sklepów i informacje i nowościach w ofercie.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Neonet - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności