Znajdź Neonet w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Neonet

Co ciekawego w Neonet?

Magazyn Forbes umieszcza Majewskiego w okolicach pierwszej czterdziestki najbogatszych polskich biznesmenów. W wywiadzie udzielonym dziennikowi Rzeczpospolita Majewski powiedział, że Internet nie jest jedynym kierunkiem rozwoju, a także podzielił się spostrzeżeniem, że sklepy wielkopowierzchniowe będą miały coraz więcej kłopotów z utrzymaniem się na rynku. Za taki stan rzeczy odpowiada, według biznesmena, postępująca erozja cen. 

Majewski twierdzi, że klienci będą rezygnować z wycieczek do drogich centrów handlowych, gdzie ceny produktów są wyższe przez koszty utrzymania, pensje pracowników i opłaty za media.

Jego analiza jest zbieżna z tym, co zauważył magazyn Forbes, pisząc o upadku tzw. department stores (domów towarowych) w Stanach Zjednoczonych. Według dziennikarzy pisma wszystkie największe amerykańskie sieci, takie jak Macey’s czy J.C. Penney z każdym rokiem tracą klientów. Jeśli Majewski ma rację, być może w najbliższej przyszłości zakupy będziemy robili głównie w małych wyspecjalizowanych sklepach oraz w Internecie. 

Neonet: założony w 2003 roku we Wrocławiu. Obecnie firma posiada ponad 400 sklepów na terenie całego kraju, z czego 230 to sklepy franczyzowe. 

W ofercie NEONET znajdziemy wysokiej jakości markowe: tablety, laptopy, telewizory, sprzęt AGD, komputery, konsole, telefony, smartfony, nawigacje GPS, cyfrowe aparaty fotograficzne i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Popularne sklepy NEONET to m.in.: NEONET Wrocław, NEONET Olsztyn, NEONET Łódź, NEONET Białystok czy NEONET Kielce.

Sklep NEONET przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego segreguje odpady i zarządza elektrośmieciami w procesie recyklingu.

Dostępne w sklepie internetowym NEONET promocje to jeden z największych atutów marki; klienci uwielbiają wyjątkowe okazje i wyprzedaże, dzięki którym mogą sporo zaoszczędzić.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: NEONET Sosnowiec, NEONET Konin, NEONET Rzeszów, NEONET Koszalin, NEONET Kalisz i NEONET Rybnik. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a bogata oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Miłośnicy technicznych nowinek ucieszą się na wieść, że dostępne w ofercie sklepów NEONET telewizory 4K nabyć można w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać, że usługa NEONET Raty pozwala na wygodne rozłożenie należności za zakupy.

Dostępna na Tiendeo.pl i na stronie interntowej NEONET gazetka promocyjna zawiera najnowsze promocje, godziny otwarcia sklepów i informacje i nowościach w ofercie.

Inne sklepy z kategorii Elektronika i AGD - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.