Tiendeo official website

Promocje

Wydany wczoraj

Promocje Media Markt

Szukasz najlepszych promocji z Media Markt?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Media Markt, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Media Markt ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Media Markt on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Media Markt "Promocje" ważna od od 20/5 do do 31/5 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Promo tiendeo
  • Logo Znak.pl
  • Logo Oleole
  • Logo Balta
  • Logo Muve
  • Logo JB Multimedia

Media Markt, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Media Markt?

W 2015 roku Disneyland zakazał robienia zdjęć z „selfie stick” motywując tę decyzję względami bezpieczeństwa. „Patyków” nie wolno używać także we włoskim Koloseum, w Wersalu czy w Operze w Sydney. Obok bezpieczeństwa zakazy motywowane są zasadami przyzwoitości. 
Nie każdy odwiedzający ma ochotę przedzierać się przez las 'patyków' z telefonami, kiedy kontempluje sztukę czy bawi się ze swoimi dziećmi.

Selfies są też na celowniku psychologów, którzy badają jak duży wpływ mają one na nasze życie. Ich zwolennicy uważają, że wspierają wyrażanie siebie, kontakt z ludźmi i świadome kreowanie własnego wizerunku. Natomiast przeciwnicy, a wśród nich Tomas Chamorro-Premuzic, psycholog biznesu z uniwersytetu w Londynie, twierdzą, że są one częścią kultury narcyzmu i prowadzą do umocniania szkodliwych postaw w relacjach z ludźmi.

Media Markt tymczasem niewzruszenie sprzedaje selfie sticks niemal we wszystkich możliwych kolorach i rozmiarach.

Media Markt: firma założona w 1979 roku w Niemczech. Marka posiada 757 sklepów na świecie, z czego 259 w Niemczech i 53 na terenie Polski.

Oferta Media Markt jest planowana lokalnie, znajdziemy w niej wysokiej jakości sprzęt RTV i AGD, komputery, a także książki w postaci klasycznej, e-booki, gry komputerowe, filmy i muzykę. Klienci chętnie wybierają też dostępne w Media Markt telefony renomowanych marek.

Pierwszy Media Markt powstał w 1979 roku w Monachium, pierwszy sklep Media Markt w Polsce otwarto w 1998 roku w Czeladzi. Jak przeczytać można na stronie internetowej firmy hitem tamtych czasów był odtwarzacz video za 499 zł.

Dostępne w Media Markt raty, na które można rozłożyć należności są powszechną formą robienia zakupów, z której korzysta coraz więcej klientów. Szczególną popularnością cieszy się program "Raty 0%". Ponadto sklepy Media Markt posiadają szereg usług takich jak Fotolab, Gwarancja Plus czy Karta Podarunkowa.

Godziny otwarcia Media Markt są wygodne dla klientów lubiących robić zakupy rano, w ciągu dnia, jak i wieczorem po pracy.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: Media Markt Rybnik, Media Markt Konin, Media Markt Białystok, Media Markt Łódź, Media Markt Toruń czy Media Markt Radom.

W serwisie Tiendeo.pl dostępna jest firmowa gazetka promocyjna Media Markt, a w niej płena oferta i aktualnie obowiązujące w Media Markt promocje.