Tiendeo official website

Taniej !

Ważny 2 dni

  Szukasz najlepszych promocji z UPC?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w UPC, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od UPC ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka UPC on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki UPC "Taniej !" ważna od od 20/6 do do 21/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Polsat Box
  • Logo Western Union
  • Logo Media Expert
  • Logo RTV EURO AGD
  • Logo T-Mobile
  • Logo Orange

  UPC, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w UPC?

  Pierwszym obrazem nadanym przez Johna Bairda, oficjalnego ojca telewizji, była twarz chłopaka zatrudnionego przez Bairda, żeby siedział przed rozgrzanym nadajnikiem. Wcześniej wynalazca używał kukły, którą sadzał w studiu. 

  Słowo telewizja wymyślił rosyjski naukowiec, Konstantin Perskyi, lecz dopiero w 1948 roku w języku angielskim pojawił się używany do dzisiaj skrót TV. Niedługo potem przyszła kolej na wynalezienie pilota. Pierwszy sterownik do telewizora powstał w 1950 roku i był z nim połączony kablem. Dopiero pięć lat później pojawił się pilot bezprzewodowy. 

  Telewizja kablowa zaczęła działać w USA w 1948 roku, natomiast w Polsce dopiero w latach 70.  Przemysłowy Instytut Telekomunikacji zaczął eksperymentować z tą technologią. Fantastyką może wydawać się teraz, że pierwsza kablówka w Warszawie odbierała tylko w dwóch blokach na Ursynowie - jednym z dostępnych kanałów był niezapomniany RTL Plus. 

  UPC: marka powstała w 2000 roku. UPC posiada blisko 1,5 miliona abonentów, co stanowi ponad 30% krajowego rynku. 

  Usługa Moje UPC to wygodny sposób na zarządzanie własnym kontem i dostęp do elektronicznej faktury UPC. Opinie klientów potwierdzają, że siłą UPC są atrakcyjne promocje UPC, profesjonalna obsługa klienta i innowacyjne rozwiązania. UPC to także bogaty wybór dekoderów UPC Mediabox HD i Kaon HD z możliwością nagrywania oraz routerów Thomson.

  Dzięki usłudze UPC eBOK szybko i wygodnie sprawdzimy aktualną fakturę, zamówimy nową ofertę i uzyskamy wszelkie interesujące nas informacje.

  Dostępna dla abonentów UPC poczta elektroniczna to wygodna usługa, z której można korzystać na stronie WWW lub za pośrednictwem programu pocztowego.

  Znajdująca się na platformie Moje UPC Elektroniczna Faktura to usługa, która jest nie tylko wygodna dla klientów ale przyczynia się także do ochrony środowiska - mniejsze zużycie papieru to mniej wyciętych drzew.

  Jedne z najpopularniejszych Biur Obsługi Klienta to UPC Warszawa, UPC Kraków, UPC Lublin i UPC Katowice. Klienci mogą liczyć na dogodne godziny otwarcia i bezproblemowe załatwienie swoich spraw. Infolinia UPC działa przez siedem dni w tygodniu.

  Dekoder UPC Horizon daje użytkownikom pełną swobodę, można na nim nagrywać ulubione programy, kiedy np. nie ma nas w domu. Wybrało go już ponad milion osób.