Tiendeo official website

Promocje

Ważny 3 dni

Szukasz najlepszych promocji z Sferis?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Sferis, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Sferis ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Sferis on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Sferis "Promocje" ważna od od 19/9 do do 2/10 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Media Expert
  • Logo RTV EURO AGD
  • Logo Neonet
  • Logo Media Markt
  • Logo Avans
  • Logo Komputronik

Sferis, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Sferis

Marka prowadzi sprzedaż poprzez sieć prawie 170 sklepów własnych i partnerskich, w serwisie aukcyjnym Allegro.pl oraz w sklepie internetowym. Najpopularniejsze salony to m.in.: Sferis Warszawa (Sferis Arkadia), Sferis Kraków, Sferis Rzeszów, Sferis Wrocław, Sferis Katowice, Sferis Bydgoszcz i Sferis Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Salony Sferis posiadają w ofercie: laptopy, tablety, komputery, smartfony, multimedia, telewizory, sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, nawigacje GPS i wiele innych artykułów. Warto wspomnieć, że dostępne w sklepach Sferis laptopy podzielone są na kilka kategorii: ultrabooki, dla graczy i 2w1 (połączone z tabletem).

Nie każdy wie, że Sferis PTR to nazwa, którą używa sklep Sferis Allegro, sprzedając swoje produkty na tym popularnym portalu aukcyjnym.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak Sferis Łódź, Sferis Radom, Sferis Białystok, Sferis Piła i Sferis Wałbrzych. Dla wygody klientów produkty zamówione w sklepie internetowym można odebrać za darmo w salonie stacjonarnym.

Klienci mogą skorzystać z usługi Sferis Raty, która pozwala rozłożyć należności za zakupy i spłacać je w dogodnym terminie.

Komputery Sferis dostępne są w wielu różnych konfiguracjach; niezależnie od tego czy szukamy sprzętu do gier, pracy biurowej czy nauki, na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Gazetka Sferis, a także informacje o promocjach i godzinach otwarcia salonów Sferis znajdują sie Tiendeo.pl.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie