Tiendeo official website

Rabaty

Ważny 18 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Sferis?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Sferis, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Sferis ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Sferis on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Sferis "Rabaty" ważna od od 24/5 do do 14/6 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Elektronika i AGD

  • Logo Promo tiendeo
  • Logo Znak.pl
  • Logo Oleole
  • Logo Balta
  • Logo Muve
  • Logo JB Multimedia

  Sferis, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Sferis

  Marka prowadzi sprzedaż poprzez sieć prawie 170 sklepów własnych i partnerskich, w serwisie aukcyjnym Allegro.pl oraz w sklepie internetowym. Najpopularniejsze salony to m.in.: Sferis Warszawa (Sferis Arkadia), Sferis Kraków, Sferis Rzeszów, Sferis Wrocław, Sferis Katowice, Sferis Bydgoszcz i Sferis Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Salony Sferis posiadają w ofercie: laptopy, tablety, komputery, smartfony, multimedia, telewizory, sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, nawigacje GPS i wiele innych artykułów. Warto wspomnieć, że dostępne w sklepach Sferis laptopy podzielone są na kilka kategorii: ultrabooki, dla graczy i 2w1 (połączone z tabletem).

  Nie każdy wie, że Sferis PTR to nazwa, którą używa sklep Sferis Allegro, sprzedając swoje produkty na tym popularnym portalu aukcyjnym.

  Warto też wspomnieć o takich salonach jak Sferis Łódź, Sferis Radom, Sferis Białystok, Sferis Piła i Sferis Wałbrzych. Dla wygody klientów produkty zamówione w sklepie internetowym można odebrać za darmo w salonie stacjonarnym.

  Klienci mogą skorzystać z usługi Sferis Raty, która pozwala rozłożyć należności za zakupy i spłacać je w dogodnym terminie.

  Komputery Sferis dostępne są w wielu różnych konfiguracjach; niezależnie od tego czy szukamy sprzętu do gier, pracy biurowej czy nauki, na pewno znajdziemy coś dla siebie.

  Gazetka Sferis, a także informacje o promocjach i godzinach otwarcia salonów Sferis znajdują sie Tiendeo.pl.