Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Nowy Dwór Mazowiecki?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 500 aktualnych gazetek z Nowy Dwór Mazowiecki, pochodzących z 1481 różnych sklepów.

Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim. Według danych z 31 marca 2014 roku mieszkało w nim 28 329 osób. Miejscowość jest centrum handlowo-usługowym dla okolicznych terenów letniskowych.

Nowy Dwór Mazowiecki posiada bogatą ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Auchan, MarcPol, Carrefour czy Polomarket. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Neonet i RTV Euro AGD. Ponadto w Nowym Dworze Mazowieckim znajdziemy: sklepy zoologiczne, sklep wędkarski, market PSB Mrówka, jubilera, salony kosmetyczne i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek zapraszają pizzerie Perfetto, La Familie i Da Grasso oraz restauracja Borodino.

Na miłośników aktywnego trybu życia czekają siłownie i kluby fitness oraz kryty basen. Popularną atrakcją turystyczną i najciekawszym zabytkiem w okolicy jest niewątpliwie Twierdza Modlin, składająca się z cytadeli, fortów i umocnień polowych. W Nowym Dworze Mazowieckim zlokalizowany jest Port Lotniczy Modlin, co sprawia, że miasto stało się ważnym węzłem komunikacyjnym w aglomeracji warszawskiej. Ofertę Nowego Dworu Mazowieckiego uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, ośrodek wypoczynkowy i pokoje gościnne.