Black September

Ważny 5 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Vobis?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Vobis, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Vobis ani żadnych innych sklepów z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Vobis on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Vobis "Black September" ważna od 23/09/2022 do 02/10/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Elektronika i AGD

Vobis, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Vobis

Sklep Vobis Digital został uruchomiony w 2006 roku i dziś notuje blisko sześć milionów odsłon miesięcznie. Twórcy sklepu starali się, by jego interfejs był prosty w obsłudze nawet dla klientów, którzy nie mają dużego doświadczenia w zakupach internetowych.

Nie wszyscy wiedzą, że do niedawna podstawową formą kontaktu z klientem były stacjonarne sklepy Vobis, takie jak Vobis Warszawa, Vobis Wrocław, Vobis Szczecin czy Vobis Poznań. Obecnie firma prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy oraz na Facebooku, gdzie dostępnych jest ponad 4 tysiące produktów.

Nowy sklep Vobis szybko zyskał uznanie klientów i magazynów branżowych, zajmując drugie miejsce w rankingu Gazety Wyborczej i portalu Money.pl.

Klienci mogą być pewni, że kupione w sklepie Vobis komputery, monitory czy urządzenia wielofunkcyjne pochodzą od najlepszych dostawców i doskonale spełnią swoje zadania.

Dostępna na Tiendeo.pl i na stronie internetowej Vobis gazetka zawiera informacje o nowościach i promocjach.

Usługa Vobis Raty pozwala na rozłożenie należności na zakupy i spłacenie ich w dogodnym dla klienta czasie.

Jednym z najpopularniejszych produktów w sklepie są laptopy Vobis, współczesne narzędzie pracy wielu osób. Ponadto w sklepie kupimy niezbędne akcesoria oraz wytrzymałe torby na laptopy.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Vobis i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Elektronika i AGD

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie