Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Stokrotka i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach Stokrotka

Stokrotka

Sklepy Stokrotka szczycą się stosunkowo bogatym asortymentem, na który składają się niedrogie, świeże produkty lokalne. Przede wszystkim warto tu kupować pieczywo, wędliny, warzywa, owoce, kosmetyki, chemię i alkohol. Nowości w ofercie prezentuje znajdująca się na stronie Stokrotka gazetka promocyjna.

Markety Stokrotka znajdziemy w większości polskich miast. Najpopularniejsze z nich to m.in.: Stokrotka Warszawa, Stokrotka Lublin, Stokrotka Białystok, Stokrotka Szczecin, Stokrotka Kraków i Stokrotka Wrocław. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sieci sklepów Stokrotka godziny otwarcia.

W 2013 roku sklep Stokrotka uruchomił własną sieć logistyczną z centrum dystrybucji w Teresinie koło Warszawy oraz dziewięcioma magazynami regionalnymi na terenie całego kraju. W tej chwili w sieci pracuje 7500 pracowników.

Dostępne sklepach Stokrotka promocje to codzienność; klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i wyjątkowe okazje. Wszystkie niezbędne informacje zawiera gazetka promocyjna Stokrotka.

Uzupełnieniem oferty jest tzw. marka własna Stokrotki, którą posiada w sprzedaży każdy market Stokrotka.

Aktualna gazetka Stokrotka jest zawsze do przejrzenia na Tiendeo.pl.

Normą jest, że supermarket Stokrotka oferuje swoim klientom także produkty lokalne, wytwarzane w regionie, w którym znajduje się dany sklep.