Tiendeo official website

Oferty dla łowców okazji

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z Stokrotka?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Stokrotka, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Stokrotka ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 6 gazetek od Stokrotka on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Stokrotka "Oferty dla łowców okazji" ważna od od 18/7 do do 24/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Stokrotka, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Stokrotka

Sklepy Stokrotka szczycą się stosunkowo bogatym asortymentem, na który składają się niedrogie, świeże produkty lokalne. Przede wszystkim warto tu kupować pieczywo, wędliny, warzywa, owoce, kosmetyki, chemię i alkohol. Nowości w ofercie prezentuje znajdująca się na stronie Stokrotka gazetka promocyjna.

Markety Stokrotka znajdziemy w większości polskich miast. Najpopularniejsze z nich to m.in.: Stokrotka Warszawa, Stokrotka Lublin, Stokrotka Białystok, Stokrotka Szczecin, Stokrotka Kraków i Stokrotka Wrocław. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sieci sklepów Stokrotka godziny otwarcia.

W 2013 roku sklep Stokrotka uruchomił własną sieć logistyczną z centrum dystrybucji w Teresinie koło Warszawy oraz dziewięcioma magazynami regionalnymi na terenie całego kraju. W tej chwili w sieci pracuje 7500 pracowników.

Dostępne sklepach Stokrotka promocje to codzienność; klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i wyjątkowe okazje. Wszystkie niezbędne informacje zawiera gazetka promocyjna Stokrotka.

Uzupełnieniem oferty jest tzw. marka własna Stokrotki, którą posiada w sprzedaży każdy market Stokrotka.

Aktualna gazetka Stokrotka jest zawsze do przejrzenia na Tiendeo.pl.

Normą jest, że supermarket Stokrotka oferuje swoim klientom także produkty lokalne, wytwarzane w regionie, w którym znajduje się dany sklep.