Tiendeo official website

Dino Gazetka 30 / 2024

Wydany dzisiaj

Szukasz najlepszych promocji z Dino?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Dino, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Dino ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Dino on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Dino "Dino Gazetka 30 / 2024" ważna od od 24/7 do do 30/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Żabka
  • Logo Intermarche
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto

Dino, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Dino

Każdy sklep DINO to ponad 4 tysiące produktów – oferta DINO obejmuje głównie artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Szczególną uwagę firma przywiązuje do tego, żeby oferowane przez nią owoce i warzywa, a także mięso, nabiał i wędliny były zawsze pierwszej jakości i świeżości.

Market DINO jest też miejscem, w którym kupimy wyroby mięsne produkowane pod marką własną Agro-Rydzyna, którą nagrodzono certyfikatem „Najwyższa jakość” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

DINO Polska S.A. to firma, która nieustannie się rozwija i cieszy zaufaniem klientów, co potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia, np: Ventura 2012 dla najbardziej dynamicznej spółki.

Doskonałym źródłem wiedzy o specjalnych promocjach, nowościach i rabatach jest gazetka promocyjna DINO  - warto ją przestudiować przed udaniem się na zakupy.

Oferta DINO powinna zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów; ponadto w sklepach nabędziemy także bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł.

Klienci przywykli do tego, że promocje DINO to codzienność i dobrze wiedzą, jak skorzystać z najlepszych okazji, a także kiedy mogą liczyć na atrakcyjne przeceny.

Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że sieć sklepów DINO to marka, która kojarzy się z miłą atmosferą, bogatym asortymentem i dogodną lokalizacją.