Tiendeo official website

Dino Gazetka 15 / 2024

Ważny 2 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Dino?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Dino, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Dino ani żadnych innych sklepów z kategorii Supermarkety w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Dino on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Dino "Dino Gazetka 15 / 2024" ważna od od 10/4 do do 16/4 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Supermarkety

  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Netto
  • Logo Lewiatan
  • Logo Żabka

  Dino, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Dino

  Każdy sklep DINO to ponad 4 tysiące produktów – oferta DINO obejmuje głównie artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Szczególną uwagę firma przywiązuje do tego, żeby oferowane przez nią owoce i warzywa, a także mięso, nabiał i wędliny były zawsze pierwszej jakości i świeżości.

  Market DINO jest też miejscem, w którym kupimy wyroby mięsne produkowane pod marką własną Agro-Rydzyna, którą nagrodzono certyfikatem „Najwyższa jakość” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

  DINO Polska S.A. to firma, która nieustannie się rozwija i cieszy zaufaniem klientów, co potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia, np: Ventura 2012 dla najbardziej dynamicznej spółki.

  Doskonałym źródłem wiedzy o specjalnych promocjach, nowościach i rabatach jest gazetka promocyjna DINO  - warto ją przestudiować przed udaniem się na zakupy.

  Oferta DINO powinna zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów; ponadto w sklepach nabędziemy także bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł.

  Klienci przywykli do tego, że promocje DINO to codzienność i dobrze wiedzą, jak skorzystać z najlepszych okazji, a także kiedy mogą liczyć na atrakcyjne przeceny.

  Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że sieć sklepów DINO to marka, która kojarzy się z miłą atmosferą, bogatym asortymentem i dogodną lokalizacją.